Jackowski znowu straszy. Kolejne wizje przerażają samego jasnowidza. Twierdzi, że Polacy będą musieli uciekać z kraju

Krzysztof Jackowski ostatnio zasypuje swoich widzów ponurymi wizjami. Wcześniej mówił o ponurych świętach, teraz zapowiada ucieczkę z Polski.

Więcej ciekawostek znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Krzysztof Jackowski twierdzi, że potrafi przewidywać przyszłość. Jest jednym z najbardziej znanych "jasnowidzów" w Polsce. Swoimi wizjami regularnie dzieli się z widzami na YouTube. Ostatnio mężczyzna widzi przyszłość w bardzo ponurych barwach.

Zobacz wideo Belka o kryzysie na granicy: W UE nie rozumieją, czemu Polska nie prosi o pomoc
W pewnym momencie będziemy musieli uciekać. Rumunia i Bułgaria to będą dla nas bezpieczne miejsca - zapowiedział.

Przyznał, że sam nie rozumie, dlaczego ucieczka będzie konieczna, ale tak czuł wiele lat temu i przed tym ostrzegał córkę.

Jackowski mówił też o tym, że w tej chwili skupiamy się na problemach na wschodniej polskiej granicy.

Tam się co jakiś czas jakieś grandy dzieją […]. Narracja jest już bardzo niepokojąca, ale to jest przyzwyczajanie nas. Tylko w jakim celu?

Jasnowidz przestrzega przed "programowaniem informacyjnym"

Mężczyzna tłumaczył, że jego zdaniem w czasach zaawansowanej technologii wrogie państwa działają skrycie.

To są bardziej słowa-znaczniki, które mają nam powodować zakodowanie sytuacji w głowach. Żebyśmy my mocno sobie podkreślili w głowach, kto jest wrogiem, a kto jest przyjacielem.

Przestrzegał przed "programowaniem informacyjnym", twierdząc, że to, w co wierzymy, to nie nasz światopogląd, tylko efekt działań propagandowych.

Jackowski wspominał też o restrykcjach związanych z koronawirusem. Przepowiadał, że kolejne zaostrzenia nadejdą, także w Polsce, ponieważ to już dzieje się w Europie.

To jest czas niebezpieczny, z innych względów też. Tak czuję – powiedział i przypomniał swoją wizję sprzed roku, kiedy mówił o tym, że Polska się na coś zgodzi, ale będziemy zdziwieni i rozczarowani.

Jasnowidz po raz kolejny mówił także o osłabieniu polskiej złotówki i kryzysie gospodarczym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.