"Love Island". Ruszył casting do piątej edycji randkowego show. Kiedy będzie można oglądać telewizyjne show Polsatu?

Mamy dobrą wiadomość dla singielek i singli, którzy poszukują miłości i sławy. Polsat ogłosił casting do piątej edycji programu "Love Island".

Więcej artykułów na temat popularnych programów przeczytasz na Gazeta.pl

Niedawno skończyła się czwarta edycja randkowego show Polsatu, a już można zgłaszać się do kolejnej części miłosnych przygód w gorącej Hiszpanii. To również dobra wiadomość dla fanów popularnego programu. Na razie nie wiadomo, jednak kiedy zostaną wyemitowane nowe odcinki.

Jennifer Lopez i Ben Affleck, Doda i Radosław MajdanBurzliwe związki. Affleck zdradził Lopez, a Doda z Majdanem siebie nawzajem

Zobacz wideo "Love Island". Wiktor "marzył" o trójkącie z bratem bliźniakiem. Czy Magda jest na to gotowa?

Ruszył casting do piątej edycji "Love Island"

"Love Island" bez wątpienia należy do czołówki popularnych programów randkowych. Każdy odcinek z zapartym tchem śledzą miliony widzów w całej Polsce. Show doczekało się już czterech sezonów.

Tymczasem Polsat przygotowuje już kolejną odsłonę programu. Na stronie internetowej, która została przygotowana specjalnie dla chcących wziąć udział w show, można przeczytać, jakie należy spełnić wymagania.

Szukamy pełnych pozytywnej energii singli z całego kraju, którzy chcą wybrać się z nami w kolejną słoneczną podróż w poszukiwaniu miłości. Wymagania: trzeba być osobą samotną i mieścić się w przedziale wiekowym 21 do 35 lat - czytamy.

Jak się zatem można zgłosić do programu? Należy wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej. Osoby, które chciałyby wystąpić w najnowszej edycji, mogą również wysłać prywatną wiadomość na oficjalnym profilu show na Instagramie.

Wbijajcie na Wyspę Miłości! Napiszcie do nas w prywatnej wiadomości na Instagramie. Casting do piątej edycji "Love Island" czas start! - możemy przeczytać.

Przypominamy, że finałowy odcinek ostatniej edycji wyemitowano 11 października. Wielkim zwycięzcami okazali się Magda i Wiktor.

 
Więcej o: