Friz wraca do nagrywania filmów. Czy uda mu się zaspokoić oczekiwania fanów? "Mam nadzieję, że będzie to dobry materiał"

Po dłuższej nieobecności na prywatnym kanale Friz zapowiedział powrót do nagrywania filmów. Czym zaskoczy fanów?

Więcej artykułów na temat youtuberów znajdziesz na Gazeta.pl 

W ostatnim czasie, na autorskim kanale Friza nie pojawiały się nowe filmy. W związku z tym, że pochłonęły go inne projekty, nie miał czas realizować indywidualnych nagrań. Kilka dni temu Karol Wiśniewski ogłosił, że wraca i nagrywa nowe wideo. Biorąc pod uwagę komentarze na Twitterze, można odnieść wrażenie, że fani chyba nie czekali z utęsknieniem na jego filmy. 

Katarzyna Dowbor z córką, Iris LawNieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa, tajemniczy Maks Ibisz

Zobacz wideo Friz skarży się na małą ilość snu. Trwa kolejny etap jego projektu

Friz nagrywa nowy film. Fani komentują: Mam nadzieję, że będzie to dobry materiał

Założyciel Ekipy od dłuższego czasu skupiał się wyłącznie na dwóch nowych projektach. Realizacja show "Twoje 5 minut" była zajęciem niezwykle pochłaniającym i wymagającym. Brak czasu spowodował, że Friz nie nagrywał nic na prywatny kanał.

Ostatni film, który opublikował na YouTubie, pojawił się miesiąc temu i dotyczył zaręczyn z Wersow. Wideo wygenerowało ponad trzy miliony odsłon. Czas oczekiwania na nowy film dobiegł końca. Za pośrednictwem Twittera Karol wyjawił, że nie zapomniał o solowych projektach i zapowiedział wielki powrót na autorski kanał.

Jutro nagrywam coś do siebie na kanał - napisał Friz na Twitterze.

Mogłoby się wydawać, że taka informacja ucieszy fanów. W komentarzach pod postem znalazło się jednak sporo negatywnych komentarzy. Wychodzi na to, że widzowie przyzwyczaili się do nieobecności youtubera w sieci.

Mam nadzieję, że będzie to dobry materiał.
Tak rzadko coś ląduje na twoim kanale, że nowy odcinek nie robi na mnie wrażenia. Przyzwyczaiłam się do tego, że nic nie wstawiasz i nie ma cię w internecie.
No nareszcie.
Naprawdę? Myślałem, że odchodzisz z YouTube - napisali fani na Twtterze.

Niebawem przekonamy się, co przygotował Friz.  

 
Więcej o: