Justyna Żyła ma problem z córką, która nie chce jej słuchać. Kto jest winny? "Młoda to cały ojciec"

Justyna Żyła poskarżyła się na Instagramie, że ma problemy ze swoją młodszą pociechą. Córka nie chce jeść dań przygotowywanych przez mamę. Była żona skoczka upatruje winy w... trudnym charakterze dziecka, które wdało się w ojca.

Więcej na temat gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Justyna Żyła ma duże grono fanów na Instagramie, gdzie dzieli się swoją codziennością. Zazwyczaj pokazuje swoje umiejętności kulinarne, prezentując ugotowane przez siebie dania na zdjęciach. Wydała nawet e-book poświęcony swojej pasji. Jednak własna córka nie jest entuzjastką jej potraw. Nie chce jeść przygotowywanych przez mamę zdrowych posiłków, na co influencerka pożaliła się internautom.

Zobacz wideo Piotr Żyła zabrał dzieci na wakacje, a Justyna korzysta z "wolnego" i cyka fotki

ZOBACZ TEŻ: Rafał z "Mam talent" ma już 10 lat, a Natalia z "MasterChefa" została tiktokerką. Co słychać u młodych gwiazd talent show?

Justyna Żyła ma problem z córką, która nie chce jej słuchać. "Młoda to cały ojciec"

Justyna Żyła opowiedziała fanom, że ma problemy z córką, która nie chce jeść. Skarży się, że dziecko odmawia domowych obiadów, ponieważ uległo modzie z TikToka, która może być szkodliwa dla zdrowia.

Człowieku, "węgiel" ci matka tak przemyca. Mięcho i ryby, jak się da! Nie piszcie, że da się bez mięsa itd. Trenując z taką aktywnością fizyczną, którą ma dziewięciolatka, trzeba dostarczać wszystkiego, a witamin, owoców itd. nam nie brakuje. Jadła wszystko, póki TikTok nie "zwołał" tej mody, że mięso jest ble, zamienniki są złe, warzywa są złe. Szlag mnie trafia. Macie taki sam problem? - zwróciła się do fanów na Instagramie.

Zapytała także internautów, jak oni radzą sobie ze swoimi dziećmi. Przy okazji wbiła szpilę byłemu mężowi, Piotrowi Żyle.

Jak u was z mega aktywnymi dziećmi? Dobra przyznam, młoda to cały ojciec, więc boję się podwójnie - dodała.

Kasia TuskCórka Kasi Tusk rośnie jak na drożdżach. Blogerka pokazała harce dziewczynki

Justyna Żyła zdobyła popularność dzięki rozwodowi ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", a na Instagramie obserwuje ją 100 tysięcy osób. Niedawno zaczęła pracę w lokalnej cukierni. Podobnie jak były mąż, również znalazła nowego partnera, którego coraz chętniej pokazuje w mediach społecznościowych.

Więcej o: