Justyna Żyła ponownie jest zakochana. Pokazała partnera na Instagramie: Uwielbiam go

Justyna Żyła po medialnym rozwodzie z Piotrem Żyłą próbowała poukładać swoje życie. Skoczek od jakiegoś czasu jest w związku z Marceliną Ziętek. Okazuje się, że Justyna również przestała być singielką. Pochwaliła się romantycznym zdjęciem z tajemniczym ukochanym.

Justyna Żyła nie rozstała się z Piotrem Żyłą w spokojnej atmosferze. Przez długi czas publicznie wbijała mu szpilki. Oboje nie mieli problemu z tym, by na oczach Polski prać brudy nieudanego małżeństwa. Coś się jednak zmieniło, bo od jakiegoś czasu Justyna wypowiada się o swoim ex w samych superlatywach. Wygląda na to, że udało im się zakopać topór wojenny. Dodatkowo Justyna postanowiła w końcu ujawnić, z kim się teraz spotyka. Opublikowała zdjęcie z nowym partnerem w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiJoanna Opozda na weselu pokazała się w innej sukience. Aktorka założyła błyszczącą kreację

Justyna Żyła pokazała partnera na Instagramie 

Piotr Żyła od dłuższego czasu związany jest z Marceliną Ziętek, która - krótko mówiąc - nie pała sympatią do byłej żony swojego partnera. Aktorka i Justyna Żyła mają na swoim koncie medialne przepychanki i raczej nie zostaną dobrymi koleżankami. Skoczek po rozstaniu ułożył swoje życie uczuciowe, a teraz przyszła pora na samą Justynę. Po rozwodzie skupiła się na dzieciach, ale teraz postanowiła nie zamykać się na miłość

Na jej InstaStories pojawiło się zdjęcie, na którym Justyna pozuje z tajemniczym partnerem. Tym samym potwierdziła, że jest w związku. Nauczona doświadczeniami z przeszłości postanowiła jednak nie ujawniać twarzy ukochanego. Na opublikowanej fotce widzimy, że zakryła twarz mężczyzny emotikoną serca. 

Ja uwielbiam go. PS. Też chciałam być na zdjęciu - czytamy. 

Justyna Żyła pokazała nowego partneraJustyna Żyła pokazała nowego partnera Fot. Instagram/ justynazyla

Monika RichardsonMonika Richardson na szkolnej fotografii. Uśmiech ciągle ten sam

Można zauważyć, że partner Justyny ma brodę i jest bardzo wysokim mężczyzną. Justyna na fotce sięga mu w okolice ramion. Myślicie, że w przyszłości zdecyduje się jednak na pokazanie ukochanego? 

Więcej o: