Polska Adele w akcji, ale "najważniejsze, że jest podwójny fotel". Kiedy pierwszy odcinek nowego sezonu "The Voice of Poland"?

Pojawił się pierwszy dłuższy zwiastun nowej odsłony "The Voice of Poland". Wśród uczestników między innymi polska Adele. Wiemy kiedy emisja pierwszego odcinka.

W internecie właśnie pojawił się zwiastun najnowszej odsłony "The Voice of Poland". Wraz z nową edycją, przyszła pora no nowych trenerów. Na fotelach nie zobaczymy Michała Szpaka, Edyty Górniak i Urszuli Dudziak. Zamiast nich pojawi się Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Sylwia Grzeszczak. Nie zabraknie także stałego duetu z Afromental - Tomsona i Barona.

Elżbieta Witek, Andrzej PiasecznyPiaseczny uderzył w TVP już na początku "TzG". Jednak dopiero po emisji się rozkręcił

Uczestnicy najnowszej edycji zaskakują. Pojawi się między innymi polska Adele

Wśród uczestników pojawi się między innymi polska Adele. Głos uczestniczki uderzająco przypomina, ten brytyjskiej piosenkarki. Jej barwa zaskakuje, a z opublikowanego możemy wywnioskować, że rozniosła scenę. Produkcja programu TVP2 zdradza także, że na scenie zawita para, której miłość rozpoczęła się w pierwszej edycji programu. Mężczyzna  w pierwszym etapie, natomiast jego ukochaną widzowie zapamiętali na dłużej. Jesteście ciekawi, jak sobie poradzili podczas przesłuchań w ciemno? Tego dowiemy się już w sobotę o 20.00. 

 

The Voice of Poland. "Najważniejsze, że jest podwójny fotel"

Fani popularnego show telewizyjnego skomentowali nowy skład jurorski. Duże zadowolenie wzbudził fakt, że w programie pozostali Tomson i Baron. Nie mogą się doczekać pierwszego odcinka i twierdzą, że ta edycja będzie niezapomniana. Ich zdaniem będzie bardzo światowo, a Kasia Dereń, którą możemy usłyszeć w tle, podbiła serca widzów. 

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak rzadko mówi o córce. Tym razem zrobiła wyjątek

Jest totalny ogień!! Trenerzy idealnie współgrają w nim!
Ale najważniejsze, że jest podwójny fotel, w niezmienionym składzie. Nie wyobrażam sobie The Voice bez chłopaków.
Świetny spot Strasznie się nie mogę doczekać 1 odcinka - czytamy w komentarzach na Instagramie The Voice of Poland. 
Więcej o: