"Poznajcie Lorettę" - Andrzej Seweryn zagra w nowej produkcji Netfliksa. Wcieli się w drag queen!

Są już pierwsze nagrania zapowiadające "Królową", czyli nowy polski serial Netfliksa. W obsadzie między innymi Andrzej Seweryn w podwójnej, dość zaskakującej roli. Aktor wcieli się w emeryta i DRAG QUEEN!

Polskie produkcje zyskują coraz większą popularność w serwisie streamingowym Netflix. Obok "Sexify" i "Rojst '97" niebawem pojawi się nowy serial. Są już pierwsze zwiastuny. Główną (podwójną) rolę w "Królowej" zagra Andrzej Seweryn! Przed nim ogromne wyzwanie. 

Zobacz wideo Nowe anime od Netfliksa: "Wiedźmin: Zmora Wilka" [ZWIASTUN]

Jeden Andrzej Seweryn to zdecydowanie za mało

Emerytowany krawiec i paryska drag queen - tak zapowiadane są role Andrzeja Seweryna. Aktor zagra Sylwestra i Lorettę. Pasja do mody skłoniła głównego bohatera do spróbowania w życiu czegoś nowego. Sylwester wybiera się do Paryża, gdzie przygotowuje stroje sceniczne dla swojego drugiego wcielenia - Loretty. Występuje i świetnie się bawi. Jesteście ciekawi, jak Andrzej Seweryn odnajdzie się w tak charakterystycznej roli?

Netflix zapowiedział, że premiera "Królowej" ma się odbyć już w przyszłym roku. Sam aktor w humorystyczny sposób dzieli się krótkim filmikiem prezentującym jego postacie.

Mówiłem im, że się nie rozdwoję, ale się uparli. Poznajcie Sylwestra i Lorettę - mówi Andrzej Seweryn. 
 

Produkcja Łukasza Kośmickiego ma skupić się na powrocie bohatera do jego miasta rodzinnego. Sylwester nieoczekiwanie otrzymuje list od wnuków, które proszą go o pomoc. Ich matka potrzebuje przeszczepu nerki. Bohater, mimo że nigdy nie poznał swojej córki, decyduje się wyruszyć z pomocą. Jednak ta podróż nie obędzie się bez przygód. Będzie musiał zmierzyć się swoją przeszłością. 

Najbardziej znane nazwiska w nowej polskiej produkcji Netfliksa

Netflix zapowiada, że w obsadzie "Królowej" zobaczymy także między innymi Julię Chęcińską i Marię Peszek. Aktorki wcielą się w rolę krewnych głównego bohaterka. Maria Peszek jako Wioletta - córka Sylwestra i Julia Chęcińska, czyli serialowa wnuczka Andrzeja Seweryna - Izabela. Jak potoczą się losy bohaterów i w jaki sposób rodzina odnalazła Sylwestra? Tego dowiemy się już w przyszłym roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.