Meghan Markle kończy 40. lat. Żona księcia Harry'ego już wie, jak spędzi ten wyjątkowy dzień

4 Sierpnia Meghan Markle kończy 40. lat. Jesteście ciekawi, jak planuje spędzić urodziny? Będzie zdecydowanie inaczej, niż mają to w zwyczaju członkowie rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry ponad rok temu wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, gdzie jak zapowiadali, chcą wieść zwykle życie, z dala od medialnego splendoru. W międzyczasie jednak zwrócili na siebie uwagę całego świata, gdy udzielili wywiadu Oprah Winfrey, w którym opowiedzieli o kulisach odejścia z rodziny królewskiej. Nie obyło się również bez oskarżeń o rasizm w kierunku członków rodziny.

ONSPokłócili się przez Meghan Markle. Harry rzucił słuchawką

Gdy emocje już opadły, Meghan ograniczyła publiczne wyjścia i skupiła się na życiu rodzinnym i wychowywaniu dwójki dzieci. 4 sierpnia to wyjątkowy dzień, ponieważ właśnie wtedy Meghan obchodzi urodziny.  Czyżby w dniu 40. urodzin planowała huczną imprezę? Nic bardziej mylnego.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Meghan Markle kończy 40. lat. Żona księcia Harry'ego już wie, jak spędzi ten wyjątkowy dzień

Urodziny wśród członków rodziny królewskiej są obchodzone hucznie, szczególnie jeśli chodzi o okrągłe jubileusze, jakimi z pewnością są 40. urodziny. Meghan, która 4 sierpnia również przekroczyła tę granicę wieku, nie planuje wielkiego świętowania. Jak donosi bliska osoba z otoczenia Meghan na łamach "Harper's Bazaar", ta chce spędzić ten wyjątkowy dzień prywatnie w domu wraz z mężem oraz dziećmi: Archie i Lilibet Dianą. Inne źródła dodają, że Meghan zaprosiła do domu 65. najbliższych znajomych i przyjaciół. 

Myślicie, że już wkrótce w sieci pojawi się fotorelacja z imprezy? Liczymy na to.

'40 kontra 20'"40 kontra 20". Kinga zaskoczyła Kochanka. Koleżanki w szoku. "To jest żenada"

ZOBACZ TEŻ: Blake Lively i Ryan Reynolds na ściance. On w idealnym garniturze, ona... w najgorszej kreacji w karierze. Ten blask oślepia, a szkoda

Więcej o: