"Milionerzy". Zaburzeniem odżywiania nie jest? Pytanie za 5 tys. i pierwsze koło poszło w ruch

Co nie jest zaburzeniem odżywiania? Cztery odpowiedzi i 5 tys. do wygrania. Czy Hubert Urbański mógł pogratulować uczestniczce "Milionerów" wygranej? Podajemy prawidłową odpowiedź.

W 388. odcinku 8. sezonu "Milionerów" o milion zagrała Aleksandra z Wrocławia, menadżerka organizująca międzykulturowe szkolenia dla biznesu. Pierwszym pytaniem, jakie sprawiło jej jakikolwiek problem, było pytaniem o 5 tys. zł.

'Milionerzy' odcinek 387"Milionerzy". Co oznacza "ganz egal"? Pytanie za 75 tysięcy złotych

Zaburzeniem odżywiania nie jest?

  • A: bulimia
  • B: anoreksja
  • C: tanoreksja
  • D: ortoreksja

Aleksandra musiała się chwilę zastanowić nad wyborem. 

Bulimia i anoreksja to na pewno są zaburzenia odżywiania. Tanoreksja kojarzy mi się z opalaniem. - tak podsumowała swoje krótkie przemyślenia na temat odpowiedzi.

'Milionerzy'. Czyja to pieśń? 'Ja w mej chacie spać nie mogę: chcę u ciebie spać, kolego! Moje okna są na drogę, a po drodze poczty biegą'?"Milionerzy". Czyja to pieśń: Ja w mej chacie spać nie mogę...?

Ostatecznie zdecydowała się użyć pierwszego koła ratunkowego. Było nim "pół na pół". Odrzucone zostały odpowiedzi "A" i "B".

"Milionerzy". Co nie jest zaburzeniem odżywiania? Prawidłowa odpowiedź

Po wykorzystaniu koła ratunkowego Aleksandra była już pewna swojej decyzji i postawiła na "C". Była to prawidłowa odpowiedź. Hubert Urbański potwierdził też jej intuicję, bowiem rzeczywiście tanoreksja to uzależnienie od opalania się.

'Milionerzy'. Padło pytanie za pół miliona złotychMilionerzy. Co pomaga wykończyć rusztowanie warszawskie?

Więcej o: