"M jak miłość" - odcinek 1577. - streszczenie. Weronika sporo namiesza

W 1577. odcinku serialu "M jak miłość" ciąg dalszy kolejne perypetie wybuchowej pary Franki i Pawła. Nie zabraknie też silnych emocji między Jankiem a Sonia.

Już we wtorek wyemitowany zostanie 1577. odcinek serialu "M jak miłość". Co tym razem przydarzy się bohaterom produkcji TVP? Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie nadchodzącego odcinka. Sprawdźcie sami!

Daniel MartyniukMartyniuk zabrał córeczkę na spacer. Laura jest bardzo podobna do mamy

Odcinek 1577. serialu "M jak miłość"

W 1577. odcinku "M jak miłość" Kamil wciąż będzie unikać Weroniki i zrobi wszystko, aby nie dopuścić do spotkania kobiety z Polą. W między czasie była kochanka będzie go śledzić, gdy ten będzie w drodze z małą do przedszkola… Basia wciąż będzie pogrążona w marzeniach o tym, aby Paweł poprosił Frankę o rękę i zrobi niemal wszystko, by "zachęcić" ojca do oświadczyn. Sonia wciąż będzie walczyć o zdrowie Janka. Gdy Olek zdradzi dziewczynie, jak niebezpieczny jest zabieg, który planuje u Morawskiego, policjantka wpadnie w niemałą panikę. Gdy jej ukochany trafi w końcu na salę operacyjną, Sonia przez kolejne godziny w klinice będzie czuwała, będąc wspierana przez Sobańską oraz Rafała.

Lewandowscy tańczą na domowej siłowniLewandowscy tańczą w domowej siłowni. Nagle przez kadr przebiega Klara

Odcinek 1577. serialu "M jak miłość". Gdzie oglądać?

1577. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 marca o godzinie 20.55 w TVP2.

Więcej o: