Magda Gessler wspomina zmarłą mamę. Pokazała jej zdjęcie, a fani nie kryją zachwytu. "Jakie podobne"

Magda Gessler podzieliła się z fanami fotografią jej nieżyjącej już mamy. Internauci zauważyli ogromne podobieństwo.

W tym roku jedno z najważniejszych świat w Polsce - Święto Zmarłych jest inne niż dotychczas. Rodziny nie będą mogły udać się na cmentarz, by powspominać zmarłych. Z powodu epidemii koronawirusa cmentarze zostały zamknięte, a w kościołach nie odbędzie się większość nabożeństw. Wiele rodzin z trudem przyjęło taką decyzję rządu, ale w tym przypadku chodzi o zdrowie obywateli. Magda Gessler ma jednak radę dla wszystkich. Wystarczy mieć zmarłych bliskich w pamięci.

Karolina MałyszCórka Małysza pochwaliła się halloweenowym przebraniem. Karolina ma niesamowity talent

Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Magda Gessler wspomina mamę

Magda Gessler postanowiła wspomnieć zmarłą mamę, której grobu także nie może odwiedzić w tym roku. Na Instagramie podzieliła się z internautami wzruszającym wpisem i pokazała jej zdjęcie.

Kochani moc uczuć i wspomnień o najbliższych jest w nas... Nic innego nam nie pozostało... Ja kupiłam mamie kwiaty jej ulubionego koloru: chryzantemy złociste i światełko świec - napisała.
 

Na opublikowanej fotografii widzimy, że Magda Gessler jest bardzo podobna do mamy. Mają te same oczy i nos. Zauważyli to także internauci, którzy licznie skomentowali post.

Jakie podobne!
Mama była piękną kobietą.
Piękna kobieta ta pani mama - komentują fani.

Kim była mama Magdy Gessler?

Magda Gessler wychowała się w Komorowie razem z ojcem Mirosławem Ikonowiczem i matką Olgą Borkowską. Jej mama miała pochodzenie rosyjskie i zajmowała się gastronomią. Przez pracę ojca często wyjeżdżali. Magda dzieciństwo spędziła w Bułgarii i na Kubie.

Słynna restauratorka rzadko mówi o rodzicach, jednak raz zrobiła wyjątek. Opowiedziała wtedy, jak matka namawiała ją do zrzucenia wagi. Jej sposobem było płacenie córce za każdy kilogram.

Kinga RusinKinga Rusin protestowała w Warszawie razem z córką. "Wzrusza mnie ten widok"