Dorota Szelągowska ironicznie odpowiada hejterce, która uważa, że koronawirus stał się modny. "Rozgryzła nas pani"

Dorota Szelągowska została zaatakowana przez hejterkę, która uważa, że koronawirus stał się "modny". Odpowiedź gwiazdy jest dosadna i bardzo ironiczna.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Każdego dnia notowane są coraz wyższe liczby zakażonych. W ostatniej dobie potwierdzonych zostało aż 18 tysięcy przypadków. Wśród chorych są także gwiazdy. Ostatnio Dominika Tajner przyznała, że ma koronawirusa, tak samo jak i Maryla Rodowicz. Dorota Szelągowska również zmaga się z zakażeniem. Przy okazji musi się mierzyć z hejterami, którzy podają istnienie wirusa w wątpliwość.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska ma koronawirusa. "Zaraziłam się we własnym domu"

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

Dorota Szelągowska reaguje na hejterskie komentarze

Gwiazda od kilku dni przebywa w kwarantannie, po tym jak wynik testu na koronawirusa okazał się pozytywny. Wszystko wskazuje jednak na to, że Dorota Szelągowska jest w całkiem niezłej formie. Ostatnio przyznała, że pracuje z domu, a teraz wdała się w słowną potyczkę z hejterką, która stwierdziła, że dla gwiazd koronawirus stał się "modny".

Szkoda, że jak chorowaliście na grypę czy zapalenie płuc to nikt o tym nie mówił. Ciekawe dlaczego? Bo to pewnie niemodne, a teraz wszystkie "gwiazdy" prześcigają się, która ma koronę - napisała internautka.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek po raz pierwszy zabrała głos w sprawie protestów kobiet

Dorota Szelągowska nie zignorowała tych słów, wręcz przeciwnie. Dała niezły popis znajomości teorii spiskowych, uwielbianych przez antycovidowców, a także politycznych afer.

Rozgryzła nas pani. "Gwiazda" bez korony się już nie liczy, więc specjalnie się zarażamy i testujemy. Głównie po to, żeby potem promować szczepionki z abortowanych na życzenie płodów. Wiadomo, covid rozpoznaje, że ktoś jest "gwiazdą" i traktuje go lekko, a jakby co, czekają na nas oddzielne szpitale: tajne, luksusowe – tam znajdzie pani te wszystkie respiratory, które zamówił pan Szumowski, a które nigdy nie dotarły - napisała Dorota Szelągowska.

Cieszymy się, że nie opuszcza jej dobry humor i potrafi zdystansować się od hejterskich komentarzy.

Więcej o: