Marek Kondrat chce zacieśnić relację z teściami. Przeszkodziła mu pandemia

Dla aktora Marka Kondrata rodzina jest najważniejsza. Już niedługo przyleci do Polski, by spotkać się z teściami.

Marek Kondrat skutecznie odciął się od show-biznesu. W 2007 roku porzucił karierę aktorską i zajął się sprzedażą wykwintnych win, otwierając coraz więcej restauracji. Mimo to zainteresowanie jego osobą nie maleje. Para dwa lata temu przywitała na świecie pierwsze wspólne dziecko, córeczkę Helenę. Jednak dumny ojciec zdecydował się nie pokazywać dziecka w mediach społecznościowych. Teraz szczęśliwe małżeństwo chce odwiedzić rodzinę w Polsce.

Marek Kondrat zacieśnia relacje z teściami

Marek Kondrat, zanim związał się z Antonią Turnau, był przyjacielem jej rodziców. Nowy związek aktora wzbudził sporo kontrowersji, ponieważ na życiową partnerkę wybrał o 38 lat młodszą kobietę. Co więcej, tuż po ślubie oboje wyprowadzili się do Hiszpanii. Ostatnio pandemia pokrzyżowała im wiele planów, ponieważ jak większość osób, izolowali się w domu.

Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl wszystko, co złe, kiedyś się kończy. Gdy więc obostrzenia powoli są znoszone, aktor razem z rodziną planuje odwiedzić Polskę. W nowo otwartej winiarni w Krakowie urządzi swoje 70. urodziny. To będzie także idealna okazji, by zacieśnić więzi z teściami.

Aktor i muzyk są sobie bliscy od wielu lat. Ślub Marka z Antoniną tylko ich do siebie zbliżył. Pokazują to zdjęcia zrobione podczas otwarcia nowego lokalu Konrada.

Marek Kondrat dzieci

Marek Kondrat jest również ojcem dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Iloną Kondrat. Co ciekawe, każdy z jego synów jest starszy od jego obecnej żony. Mikołaj Kondrat ma 46 lat, a Wojciech 40. Aktor nie ukrywał także, że całe życie marzył o córeczce, którą ma z Antoniną. 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców
Więcej o: