Marek Kondrat na otwarciu kolejnego baru. Obok dawno niewidziana żona. Antonina wygląda kwitnąco, ale popatrzcie, kto zagrał na fortepianie

Kilka dni temu w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie nowego lokalu Marka Kondrata. Wśród gości znaleźli się m.in. jego żona Antonina i teść Grzegorz Turnau.

Choć wiele osób nie dawało im wielkich szans, to związek 31-letniej Antoniny Turnau i 68-letniego Marka Kondrata okazał się bardzo szczęśliwy. Jako nastolatka zakochała się w o prawie 40 lat starszym aktorze, przyjacielu jej ojca. Cztery lata temu wzięli skromny ślub, a w zeszłym na świecie pojawiła się ich córka Helena. Na jakiś czas zniknęli z mediów, by oddać się wychowywaniu dziecka. Jednak teraz do sieci trafiły ich najnowsze zdjęcia.

Marek Kondrat z żoną otwiera kolejny lokal

Pojawili się razem podczas otwarcia kolejnego lokalu aktora. Nosić on będzie nazwę BARaWINO, podobnie, jak ten otwarty w 2015 w Krakowie. Będzie tu można spróbować win z zasobnej kolekcji Marka Kondrata, korzystając z pomocy wykwalifikowanych sommelierów lub obsługując się samemu z nowoczesnych dystrybutorów.

Oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych. Aktor nie ukrywał radości z powodu nowego miejsca, a żona patrzyła na niego z dumą. Antoninie macierzyństwo służy i wygląda kwitnąco. Nie zabrakło także najbliższych przyjaciół aktora, w tym Grzegorza Turnaua, który zagrał dla zebranych gości. Oprócz niego zjawiła się m.in. Magdalena Środa oraz Janusz Gajos.

Nie tylko Antonina Turnau i Marek Kondrat wzięli sekretny ślub:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: