Gigi Hadid urządziła przyjęcie urodzinowe podczas izolacji. Było skromnie, ale nie obyło się bez prezentów od znanych koleżanek

Gigi Hadid właśnie skończyła 25 lat. Pandemia koronawirusa nie przeszkodziła jej w urządzeniu przyjęcia urodzinowego. Nie zapomniały o niej znane koleżanki m.in. Kendall Jenner i Taylor Swift.

Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życie do góry nogami. Musimy stosować się do obostrzeń, z których wynika, że w najbliższym czasie nie będziemy mogli spotykać się w większym gronie, co w obecnym czasie jest zdecydowanie zrozumiałe. Obostrzenia dotyczą również gwiazd, nawet tych największych, ze szczytu światowego show-biznesu. Zalecenia nie przeszkodziły jednak Gigi Hadid w świętowaniu jej 25 urodzin. Modelka zorganizowała małe przyjęcie urodzinowe, które zrelacjonowała na Instagramie. Nie kryła wzruszenia.

ZOBACZ TEŻ: Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani przez paparazzi! Modelka i muzyk znów są razem? Wyglądają na bardzo szczęśliwych

Urodzinowe przyjęcie Gigi Hadid w czasie izolacji 

Gigi Hadid jak większość z nas stara się nie wychodzić z domu bez wyższej konieczności. Najwięcej czasu spędza w domu z mamą, siostrą Bellą oraz przyjaciółką Leahą. Właśnie w takim towarzystwie spędzała swoje 25 urodziny, które obchodziła 23 kwietnia. Mama modelki upiekła tort w kształcie donuta, a siostra i przyjaciółka nakryły urodzinowy stół. Na zdjęciach widzimy Gigi, która ledwo powstrzymuje się od łez, co sugeruje nam, że małą urodzinową imprezkę przygotowano w tajemnicy. 

Gigi Hadid przyjaźni się z Taylor Swift, Kendall Jenner i Duą Lipą. Te niestety nie mogły pojawić się na przyjęciu, ale nie zapomniały o przyjaciółce w tym jakże ważnym dla niej dniu. Wysłały jej kwiaty i życzenia, za które wzruszona Gigi podziękowała im na Instagramie.

 

Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości. Chcielibyście mieć takie przyjęcie urodzinowe?

RG

Więcej o: