14-letni fan Arkadiusza Milika oddał jego wylicytowaną koszulkę na aukcję! Wszystkie pieniądze przekaże na pomoc lekarzom

Coraz więcej osób włącza się w pomoc służbie zdrowia. Tym razem zdecydował się na to 14-letni fan Arkadiusza Milika. Jesteśmy dumni!

Pandemia nie ustępuje, a co najgorsze, wirus atakuje również lekarzy i pielęgniarki. Nie każda placówka w naszym kraju ma wystarczającą ilość masek, czy innych środków ochronnych. Polacy jednoczą się więc i niosą pomoc służbie zdrowia. Ostatnio pisaliśmy, że milion złotych na walkę przekazali już Lewandowscy, a teraz na jaw wyszło, że na piękny gest zdecydował się fan Arkadiusza Milika. Piłkarz już o wszystkim wie. 

14-latek oddał na aukcję koszulkę Arkadiusza Milika

Okazuje się, że pomoc służbie zdrowia chce nieść 14-latek z Imielina. Maksymilian, który marzy o karierze piłkarskiej, jakiś czas temu otrzymał piękny prezent. Tata wylicytował dla niego na aukcji oryginalną koszulkę Arkadiusza Milika z czasów, kiedy ten grał w Górniku Zabrze. Chłopiec był do niej bardzo przywiązany, jednak zdecydował się oddać ją na internetową aukcję, a cała kwota zostanie przekazana na pomoc służbie zdrowia. 

Dostaliśmy wiadomość, która chwyciła nas wszystkich za serca i chcemy się z nią z Wami podzielić oraz spełnić marzenie Maksa! Kapitan imieliśnkiej drużyny, chce przekazać całą kwotę na posiłki dla lekarzy, które my później ugotujemy i zawieziemy! Licytacja potrwa do 13 kwietnia - poinformowała na swoim Facebooku restauracja  Milika, "Food&Ball".

Piłkarz już skontaktował się ze swoim fanem i podziękował mu za ten piękny gest. Obiecał mu także, że kiedy pandemia ustąpi i wszystko wróci do normy, chętnie się z nim spotka. Nie mamy wątpliwości - Maksymilian z pewnością dostanie nową koszulkę od swojego idola.

Serce się raduje, kiedy docierają do mediów takie wspaniale informacje! Brawa dla Maksa! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.