Anna Mucha zbulwersowana zachowaniem sąsiadów w obliczu koronawirusa: Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu

Anna Mucha spędza izolację w swoim warszawskim mieszkaniu. Aktorkę zaniepokoiła jednak liczba osób na ulicach w stolicy, które zdecydowały się na wyjście z domu.

Koronawirus szaleje w Polsce i na całym świecie. Zakażonych COVID-19 przybywa w zastraszającym tempie, a problem ten dotyczy wszystkich, także gwiazd serwisów plotkarskich. Przypomnijmy, że z chorobą walczy córka Kasi Kowalskiej oraz Tom Hanks, a piosenkarce Pink udało się już pokonać chorobę. Na chwilę obecną najskuteczniejszą metodą walki z pandemią jest kwarantanna. Tylko izolując się od społeczeństwa mamy pewność, że nie zarazimy się wirusem z Wuhan. W obliczu tego zagrożenia gwiazdy namawiają więc swoich fanów do pozostania w domach.

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w

Anna Mucha zbulwersowana zachowaniem sąsiadów

Anna Mucha również spędza izolację w domowym zaciszu. Aktorka podzieliła się zdjęciem z Ursynowa. Nie ukrywa, że jest zaniepokojona tłumem, jaki został na nim ujęty.

Zdjęcie sprzed chwili. Ursynów. Ludzie! Nie wygłupiajcie się! Siedźta w domu. Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu! - napisała na InstaStories aktorka.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. Klaudiusz Kaufmann, Instagram.com/taannamucha/

Oczywiście popieramy apel Anny Muchy, aby pozostać w domu. To jedyne w pełni skuteczne działanie, które ochroni nas przed zakażeniem się COVID-19 i powstrzyma rozprzestrzenianie się koronawirusa. Można się jednak zastanawiać, czy aby przypadkiem mieszkańcy Ursynowa nie stali po prostu w kolejce do sklepu. Tak czy inaczej, pozostając od siebie w tak małych odległościach, powinni nosić maski. Chociaż większość widocznych na fotografii sąsiadów Anny Muchy nosi dodatkową ochronę, to jednak nie wszyscy zastosowali się do tych zaleceń. To stwarza oczywiście niepotrzebne ryzyko.

Prosimy więc, abyście dbali o bezpieczeństwo swoich i innych, zostając w domach. Jeśli musicie wyjść do sklepu, załóżcie maskę i zachowujcie bezpieczną odległość.

Więcej o:
Komentarze (208)
Anna Mucha zbulwersowana zachowaniem sąsiadów w obliczu pandemii koronawirusa
Zaloguj się
 • la_bola

  Oceniono 57 razy 45

  Też się czułam jak frajer, dopóki nie poczytałam, jak z wirusem walczą Niemcy i Norwegia - zalecają sport na świeżym powietrzu w ramach wzmacniania odporności. Więc ludzie tam ganiają po lasach, a nie tłoczą się na ulicach.
  A potem poczytałam jeszcze o wyborach, wyborach i wyborach oraz ustawie antyaborcyjnej w sejmie i poczułam się z tymi lasami jak ostateczny frajer. Wszystko jasne, boją się rozwoją partyzantki.
  Na szczęście zamknięte są tylko lasy państwowe. Wiele gmin do swoich wręcz zaprasza.

 • sabriel

  Oceniono 45 razy 37

  To jest pasaż ze sklepami. Mucha nie rozumie, że ludzie wyszli zrobić zakupy.

 • sprawazlewa

  Oceniono 44 razy 30

  Gdyby pani Mucha przyjrzała się dokładnie, to prawie wszyscy ci ludzie stoją w kolejkach do sklepów zachowując odległość i limit osób w sklepie. Irytacja z du.py! Najpierw trzeba pomyśleć a później mówić (pisać) i krytykować.

 • mw29

  Oceniono 34 razy 28

  Ludzie niestety musza chodzic do pracy,a taki darmozjad jak mucha gapi sie na nich przez okno i sie oburza.

 • mr_gm

  Oceniono 28 razy 26

  Przepraszam bardzo, a kto na ferie pojechał do pn. Włoch i radośnie komentował, że lubi być w miejscach, gdzie się coś dzieje?

 • janwilk2015

  Oceniono 27 razy 25

  przecież 90 % tych ludzi stoi tam w kolejkach w przepisowej odległości, w pasażu na Belgradzkiej jest wiele sklepów spożywczych , piekarni itp. , głupio czy głupiej , aby się odezwać

 • next-mcgyver2

  Oceniono 23 razy 23

  Jak mi ta Mucha zapłaci, to mogę siedzieć w domu. A na tę chwilę pracuję w porcie w Gdyni przy rozładunku towarów z kontenerów i ze statków. Oczywiście chodzę też na spacery.

 • ola_fatyga

  Oceniono 22 razy 18

  Ludzie wyszli po zakupy. Widać, że stoją przed sklepami, czekając na swoją kolej.

 • kabanos84

  Oceniono 19 razy 17

  Przecież co dzień większość ludzi i tak chodzi normalnie do pracy. Ja siedzę w domu bo mam możliwość pracy zdalnej, ale większość znajomych normalnie chodzi do pracy spotykając setki ludzi, do kopalni, fabryk, budów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX