Anna Mucha zbulwersowana zachowaniem sąsiadów w obliczu koronawirusa: Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu

Anna Mucha spędza izolację w swoim warszawskim mieszkaniu. Aktorkę zaniepokoiła jednak liczba osób na ulicach w stolicy, które zdecydowały się na wyjście z domu.

Koronawirus szaleje w Polsce i na całym świecie. Zakażonych COVID-19 przybywa w zastraszającym tempie, a problem ten dotyczy wszystkich, także gwiazd serwisów plotkarskich. Przypomnijmy, że z chorobą walczy córka Kasi Kowalskiej oraz Tom Hanks, a piosenkarce Pink udało się już pokonać chorobę. Na chwilę obecną najskuteczniejszą metodą walki z pandemią jest kwarantanna. Tylko izolując się od społeczeństwa mamy pewność, że nie zarazimy się wirusem z Wuhan. W obliczu tego zagrożenia gwiazdy namawiają więc swoich fanów do pozostania w domach.

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w

Anna Mucha zbulwersowana zachowaniem sąsiadów

Anna Mucha również spędza izolację w domowym zaciszu. Aktorka podzieliła się zdjęciem z Ursynowa. Nie ukrywa, że jest zaniepokojona tłumem, jaki został na nim ujęty.

Zdjęcie sprzed chwili. Ursynów. Ludzie! Nie wygłupiajcie się! Siedźta w domu. Zaczynam się czuć jak frajer, siedząc w domu! - napisała na InstaStories aktorka.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. Klaudiusz Kaufmann, Instagram.com/taannamucha/

Oczywiście popieramy apel Anny Muchy, aby pozostać w domu. To jedyne w pełni skuteczne działanie, które ochroni nas przed zakażeniem się COVID-19 i powstrzyma rozprzestrzenianie się koronawirusa. Można się jednak zastanawiać, czy aby przypadkiem mieszkańcy Ursynowa nie stali po prostu w kolejce do sklepu. Tak czy inaczej, pozostając od siebie w tak małych odległościach, powinni nosić maski. Chociaż większość widocznych na fotografii sąsiadów Anny Muchy nosi dodatkową ochronę, to jednak nie wszyscy zastosowali się do tych zaleceń. To stwarza oczywiście niepotrzebne ryzyko.

Prosimy więc, abyście dbali o bezpieczeństwo swoich i innych, zostając w domach. Jeśli musicie wyjść do sklepu, załóżcie maskę i zachowujcie bezpieczną odległość.