Anna Lewandowska i Dominika Grosicka promują akcję #ZałóżMaskę. Chroń siebie i swoich bliskich!

Władza zaostrzyła obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa, dlatego Gazeta.pl stworzyła akcję #ZałóżMaskę, którą promują gwiazdy. Inicjatywę poparły także żony znanych piłkarzy!

Każdy z nas chce uchronić siebie i najbliższych przed wirusem COVID-19. Żeby to zrobić, należy zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Po wprowadzeniu kolejnych obostrzeń w kontaktach międzyludzkich Gazeta.pl organizuje akcję promującą zakładanie maseczek ochronnych, którą wsparły także polskie gwiazdy. Na Instagramie Anny Lewandowskiej i Dominiki Grosickiej pojawiły się wpisy nawiązujące do inicjatywy #ZałóżMaskę.

Zobacz wideo #ZOSTAJEMYWDOMU

Anna Lewandowska i Dominika Grosicka promują akcję #ZałóżMaskę

Koronawirus rozprzestrzenia się zbyt szybko, dlatego należy temu zapobiec. Osoby, które chcą się uchronić przed zakażeniem powinny nosić maseczki jednorazowe lub wielokrotnego użytku zawsze, gdy planują wyjść z domu, udając się na zakupy lub wyprowadzając psa. 

Dlatego razem z Gazeta.pl apelujemy: #ZałóżMaskę. Do akcji włączyły się polskie gwiazdy.

Popularna trenerka, Anna Lewandowska, na instagramowej relacji zamieściła zdjęcie w maseczce ochronnej, oznaczając zdjęcie tagiem Gazety.pl #ZałóżMaskę. Ania ma na sobie maseczkę, którą można używać wielokrotnie, prać oraz dezynfekować. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska screen Instagram/annalewandowskahpba

Dominika Grosicka również wsparła akcję, publikując fotografię w masce.

ZOBACZ: Maseczki jednak pomagają w walce z pandemią

 

Posłuchaj lekarzy i razem z nami #ZałóżMaskę - chroń siebie i innych. Jeszcze niedawno lansowana zasada: maseczki są dla chorych, trafiła do lamusa. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

DK

Więcej o: