Sylwia i Mikołaj z "Love Island" zaprezentowali swoje maseczki. Wykonali je z bielizny i to nie byle jakiej

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak bronią się przed koronawirusem w maseczkach z bokserek Calvina Kleina.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na dobre zagościli w naszym rodzimym show-biznesie. Wystarczył udział w jednym show, by stali się bohaterami Instagrama i Polsatu. Tak bardzo przekonali do siebie widzów, że władze stacji postanowiły zaangażować ich do nowej edycji "Tańca z gwiazdami", którego produkcja z powodu panującej w Polsce pandemii została zawieszona. Celebryci walczą więc jak mogą, by uniknąć zakażenia koronawirusem. W Polsce brakuje maseczek, ale zwycięzcy "Love Island" znaleźli na to sposób. 

Zobacz wideo Sylwia Madeńska o swojej metamorfozie

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w maseczkach z bielizny

Tancerka i tenisista już we wrześniu wrócą prawdopodobnie na parkiet "Tańca z gwiazdami". Zanim jednak znów pojawi się możliwość promocji w tv, muszą zabawiać swoich fanów na Instagramie. W poniedziałek postanowili zaprezentować autorskie maseczki na twarz, wykonane z... bielizny. Na nagraniach, które już nie są dostępne w sieci, para pokazała, jak z męskich bokserek zrobić przedmiot niezwykle potrzebny w dobie koronawirusa. Warto zwrócić uwagę, że w tym celu Mikołaj poświęcił majtki naprawdę dobrej firmy, Calvina Kleina. 3-pak takich bokserek to koszt ponad 150 zł. Mamy nadzieję, że teraz wychodząc na zakupy, czują się bezpieczniej. 

Sylwia i Mikołaj to nie jedyni celebryci, którzy zapewniają fanom rozrywkę w sieci. Wiele polskich gwiazd w ciągu ostatniego tygodnia zdążyło już pokazać, jak spędza wolny czas w domu. Anna Lewandowska z mężem i córką ciągle ćwiczą, Julia Wieniawa trenuje jogę i tańczy na Tik Toku, a Anna Mucha bawi się ze swoimi urwisami

CW

Więcej o: