Widzowie krytykują TVP, bo nie zawiesiło programu "Star Voice", realizowanego na żywo: Bierzcie przykład z innych

"Taniec z gwiazdami" zawieszony, a "Star Voice"? Jeszcze nie. Widzowie krytykują Telewizję Polską za brak decyzji.

Sytuacja w kraju i na świecie pogarsza się, w związku z czym rządy europejskich państw podejmują coraz to radykalniejsze decyzje. W piątek Mateusz Morawiecki poinformował o zawieszeniu lotów z Polski, zamknięciu galerii handlowych i przymusowej kwarantannie dla wszystkich wracających do ojczyzny. Na decyzję premiera szybko zareagował Polsat, który po godzinie 22. zakomunikował, że wstrzymuje produkcję 24. edycji "Tańca z gwiazdami" aż do jesieni. Wydawało się, że podobnie postąpi TVP, które w tym samym czasie emituje muzyczne show, "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Tak się jednak nie stało, co mocno krytykują widzowie.

Zobacz wideo Edyta Herbuś wspomina udział w

Widzowie krytykują TVP

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" to podróbka emitowanego w latach 2007-2009 programu "Jak oni śpiewają?". Podobnie jak w show Polsatu gwiazdy śpiewają przed trzyosobowym składem jury, który ocenia ich w skali 1-6. Ponadto uczestnicy wychodzą na scenę z identycznego tunelu, a przed zakończeniem odcinka dwoje uczestników z najmniejszą liczbą sms-ów trafia do tzw. strefy zagrożenia. Nie na to jednak uwagę zwrócili widzowie po piątkowym odcinku. Niepokój wzbudził fakt, że Telewizja Polska nie zdecydowała się na zawieszenie programu. Prowadzący pożegnali się bowiem słowami: hasta la vista babies (do zobaczenia kochani). 

Bierzcie przykład z innych i zawieście ten program!
Czemu nie zawiesiliście programu? Nie dbacie o dobro ludzi!

Przypomnijmy, 13 marca po godzinie 19. premier poinformował o zakazie zgromadzeń powyżej 50 osób. Poprawkę wzięli na to szefowie Polsatu, którzy podjęli decyzję o zakończeniu produkcji "Tańca z Gwiazdami" aż do września. W końcu program rozrywkowy tworzą nie tylko uczestnicy, jurorzy i prowadzący, ale dziesiątki operatorów kamer, pracownicy w wozach transmisyjnych, fryzjerzy i makijażyści. 

Myślicie, że TVP odwoła w najbliższych dniach swoje programy emitowane na żywo? Oby! 

CW

Więcej o:
Komentarze (27)
Widzowie krytykują TVP, bo nie zawiesiło programu "Star Voice", realizowanego na żywo: Bierzcie przykład z innych
Zaloguj się
 • brutalnaprawda

  Oceniono 9 razy 7

  TVP ? ...to wszystko jasne ...

 • wejsunek47

  Oceniono 7 razy 5

  ktoś tę żenadę ogląda? no tak...żelazny elektorat pis.... wiocha z podstawówką...

 • nabuhodonozor33

  Oceniono 4 razy 4

  Szczujni szaleńca z Nowogrodzkiej wszystko wolno

 • juma07

  Oceniono 6 razy 4

  To gniot jakich mało... mogliby to zamnkąć już po 1 odcinku. Masakra piłą łańcuchową lepsza była. Mogliby to nazwać One Muchashow.

 • tcas

  Oceniono 3 razy 3

  Dostali 2,0 mld to kto im zabroni być siedliskiem "zarazy"? A zresztą ta PiS'du szczujnia to i tak szambo z kupą rożnych zarazków.

 • bob_the_ripper

  Oceniono 3 razy 3

  W TVP nie boją się (ś)wirusa.

 • jackie53

  Oceniono 2 razy 2

  Ten program powinien być zdjęty nie ze względu na koronawirus a skandaliczny poziom wszystkich - i wykonawców i (z przeproszeniem) jurorów. Fatalny, zaściankowy programik z koszmarnymi wykonawcami! Nuda pompowana pompką od roweru.

 • kwantax

  Oceniono 2 razy 2

  mają 2 miliardy na leczenie ewentualnie zadżumionych "gwiazd od wojsa"?

 • kupogon

  Oceniono 4 razy 2

  "Krytykują" ci,. co oglądali.
  To nawet nie jest warte pogonienia przeze mnie kupiszcza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX