Horoskop dzienny - 18 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 18 maja. Nie pozwól, żeby zaskoczyła Cię przyszłość. Lepiej przygotuj się na to, co może nadejść już za chwilę i sprawdź, co na Ciebie czeka już w tę sobotę! Twoja przyszłość jest zapisana w gwiazdach.

Horoskop dzienny – Baran

Obudzisz się w świetnym humorze. Nadchodzący dzień z miejsca wyda Ci się pozytywny i pełen możliwości. Przekonasz się, że właściwe nastawienie może zdziałać cuda. Ty, która/który ostatnio cały czas chodziłaś/chodziłeś zestresowana/zestresowany, nagle odkryjesz, że spędzanie czasu tak, jak lubisz, może przynieść sporo satysfakcji i napełnić życie spokojem.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Dziś szykuje się dzień pełen spotkań. Jedne będą całkiem przyjemne, inne mogą Cię wyprowadzić z równowagi, kolejne natomiast skłonią do refleksji. Zastanów się, w jaki sposób możesz skorzystać na każdym z nich. Najważniejsze, to podejmować przemyślane decyzje.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ktoś sprawi, że zapragniesz zdecydować się na poważne zmiany. Długo się nad nimi zastanawiałaś/zastanawiałeś, jednak potrzebowałaś/potrzebowałeś zdecydowanego bodźca, jakim okazały się słowa tej osoby. Możliwe, że dzięki temu niespodziewanie uda Ci się spełnić marzenia.

Horoskop dzienny – Rak

To nie będzie dla Ciebie udana sobota. Nic nie pójdzie po Twojej myśli, co z pewnością wywoła frustrację. Nie zdołasz znaleźć żadnych plusów w tej sytuacji i poczujesz się naprawdę kiepsko. Niektóre osoby z Twojego bliskiego otoczenia spróbują okazać Ci wsparcie – o ile się na to zgodzisz i nie utrudnisz im zadania.

Horoskop dzienny – Lew

Poczujesz, że nikt nie liczy się z Twoim zdaniem. Będzie to dla Ciebie tym bardziej przykre, że ostatnio wydawało Ci się, że naprawdę zaczęłaś/zacząłeś się liczyć w towarzystwie. Tymczasem wszyscy wokół będą dowolnie zmieniać plany, zupełnie nie przejmując się Twoimi uczuciami. Nie toleruj tego i zrób wszystko po swojemu, tak, jak miało to wyglądać w pierwotnej wersji.

Horoskop dzienny – Panna

Złapiesz wiatr w żagle i poczujesz wolność. To sprawi, że staniesz się zdecydowanie pozytywniej nastawiona/nastawiony do świata. Rób to, na co masz ochotę i zupełnie niczym się nie przejmuj. Każdy od czasu do czasu potrzebuje resetu i nie musisz mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.

Horoskop dzienny – Waga

Smutek wreszcie odejdzie w zapomnienie. Nie będziesz musiała/musiał dłużej przejmować się sprawami, które dręczyły Cię od jakiegoś czasu. Zdziwisz się, jak łatwo można znaleźć ich rozwiązanie, gdy tylko zdecydujesz się dobrze poszukać. Nie bój się odpowiedzialności za to, co ostatnio robiłaś/robiłeś. Nie spotka Cię nic złego.

Horoskop dzienny – Skorpion

To będzie rozrywkowa sobota. Chętnie spędzisz ją w gronie przyjaciół, ale jeśli ci nie będą mieć czasu, nic straconego – równie dobrze będziesz się bawić w pojedynkę lub sprawnie odszukasz nowych znajomych. Najważniejsze to po prostu zapomnieć na chwilę o pracy i nie myśleć o przyziemnych sprawach.

Horoskop dzienny – Strzelec

Znajdziesz się pośród totalnego chaosu. Będzie głośno, będzie dziwnie i zupełnie inaczej, niż się spodziewałaś/spodziewałeś. W ogóle nie zdołasz się odnaleźć w nowej rzeczywistości, co sprawi, że poczujesz się mocno sfrustrowana/sfrustrowany. Spróbuj się uspokoić i podejść do wszystkiego na chłodno. Czasem to pomaga.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Będziesz miała/miał pełne ręce roboty. W dodatku zostaniesz obarczona/obarczony dodatkowymi obowiązkami, co stanie się zupełnie niespodziewanie. Nie możesz cały czas się chować – musisz pokazać innym, na co Cię stać, żeby zdecydowali Ci się w końcu pomóc.

Horoskop dzienny – Wodnik

Masz wrażenie, że każdy Cię wykorzystuje. Możliwe, że trochę przesadzasz, ale na pewno jest w tym też trochę prawdy. Zachowaj czujność i w żadnym wypadku nie daj się w nic wmanewrować, bo tylko sama/sam sobie zaszkodzisz. Ostrzeż też innych przed tym, co odkryjesz.

Horoskop dzienny – Ryby

Sporo czasu zajmie Ci szukanie jakiegoś zajęcia. Nagle okaże się, że tak właściwie nie wiesz zupełnie, co chciałabyś/chciałbyś robić w wolnym czasie. Czy rzeczywiście nic Cię nie bawi i nie inspiruje? Na pewno kiedyś się o tym przekonasz, jeśli tylko przyjrzysz się tej sprawie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.