Horoskop dzienny - 16 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 16 maja. Nie zawsze los przynosi nam same dobre wydarzenia. Przekonaj się, czy w najbliższy czwartek będziesz się cieszyć szczęściem, czy może jednak spotka Cię jakaś nieoczekiwana przykrość.

Horoskop dzienny – Baran

To nie jest dobry dzień na zawieranie nowych znajomości. Ludzie wokół Ciebie na pewno są ciekawi, a może niektórzy nawet dzielą Twoje pasje, ale w ten czwartek raczej nie próbuj ich zrozumieć albo skusić na dłuższą rozmowę. Tym razem nie zdołałabyś/zdołałbyś dotrzeć do żadnej z tych osób.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Chcesz spróbować czegoś nowego. Czy warto? Na to pytanie będziesz musiała/musiał odpowiedzieć sobie sama/sam. Na pewno przykrzy Ci się Twoje dotychczasowe życie i oczekujesz pewnych zmian. Zorganizowanie nowych aktywności przyniesie Ci trochę radości.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Decyzje pewnej osoby poważnie Cię oszołomią. Do tej pory wydawało Ci się, że doskonale znasz tego kogoś, jednak teraz nie jesteś już tego taka/taki pewna/pewien. Możliwe, że na wiele spraw będziesz musiała w związku z tym spojrzeć od zupełnie innej strony. Konieczne mogą się okazać także niechciane zmiany.

Horoskop dzienny – Rak

Sama/sam się zaskoczysz swoim zdecydowaniem i stanowczością. Nie dasz się za żadne skarby namówić do zmiany zdania, twardo trwając przy swoim. Znajdziesz też sporo argumentów na poparcie swoich przekonań, które chętnie przedstawisz tym, którzy myślą inaczej.

Horoskop dzienny – Lew

Na horyzoncie szereg nowości. Będziesz musiała/musiał przygotować się na prawdziwą rewolucję. Takie momenty nigdy nie są łatwe, ale dzięki swojemu doświadczeniu i głębokiemu opanowaniu, dzielnie to przetrwasz. Kolejny dzień będzie już spokojniejszy.

Horoskop dzienny – Panna

Popadasz ze skrajności w skrajność. Uprzesz się na jakieś rozwiązanie i nie będziesz chciała/chciał słuchać o żadnym innym. Albo wszystko, albo nic – to Twoje nowe hasło. Nie dziw się jednak, gdy Twoje najbliższe otoczenie nie będzie potrafiło go zrozumieć.

Horoskop dzienny – Waga

To zdecydowanie nie będzie spokojny czwartek. Nagle okaże się, że sporo osób potrzebuje Twojej pomocy. Zamiast się od niej migać, okaż wsparcie i zaangażuj się w sprawy, które mogą wiele pozmieniać w Twoim życiu, choć teraz nie zdajesz sobie z tego sprawy. Pokaż, że jesteś dobrą/dobrym przyjaciółką/przyjacielem.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nie możesz dzisiaj podejmować ryzykownych decyzji. Pewne osoby, od których w dużej mierze zależy Twoja przyszłość, nie będą zadowolone z takiej postawy. Uszanuj ich kiepski humor i po prostu się nie wychylaj – tak będzie lepiej dla wszystkich.

Horoskop dzienny – Strzelec

Czwartek zrobi się bardzo zasadniczy. Choć bardzo tego nie lubisz, będziesz zmuszona/zmuszony działać w myśl sztywnych reguł, które ograniczają i Ciebie, i tych, na których Ci zależy. Nie ma innego wyjścia – trzeba się jakoś przemęczyć, aby bez przeszkód doprowadzić wszystkie sprawy do końca.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś pokażesz się od najlepszej strony. Możliwe, że nie wszyscy do tej pory zdawali sobie sprawę z tego, co potrafisz. Zrobi Ci się naprawdę przyjemnie, gdy osoby, które mocno w Ciebie wątpiły, nagle znajdą się pod wrażeniem Twoich umiejętności. Koniecznie skup się na ich rozwijaniu.

Horoskop dzienny – Wodnik

To dobry dzień na formalności. Jeśli musisz je pozałatwiać, nie wahaj się, bo lepszej okazji nie będzie. Nie angażuj się jednak zbyt mocno w sprawy rodzinne, bo nie zdołasz być dzisiaj wystarczająco obiektywna/obiektywny. Pozwól, by tego rodzaju decyzje podejmowali za Ciebie ten jeden jedyny raz inni.

Horoskop dzienny – Ryby

Przed Tobą nowe zadania. Do tej pory zajmowałaś/zajmowałeś się czymś zupełnie innym, dlatego to będzie dla Ciebie spore wyzwanie. Nie ma się jednak co bać na zapas, bo poradzisz z nim sobie niezwykle dobrze. Innym nawet przez myśl nie przejdzie, że to Twój pierwszy raz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.