Horoskop dzienny - 15 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 15 maja. Zobacz, co może przynieść najbliższa środa. Czy nadchodząca przyszłość pozytywnie Cię zaskoczy? Zapoznaj się ze swoim horoskopem dziennym, aby sprawdzić, czy dzień potoczy się dla Ciebie pomyślnie.

Horoskop dzienny – Baran

Ktoś będzie chciał Ci pomóc. Niestety, zrobi to tak nieumiejętnie, że bardziej Ci zaszkodzi. Nie denerwuj się jednak na tę osobę, bo przecież nie zrobi tego umyślnie. Bądź jednak przygotowana/przygotowany na solidne rozczarowanie.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Odczujesz nową dawkę energii. To pozwoli Ci podejść do obowiązków, przed którymi ostatnio się migałaś/migałeś. Jeśli wykażesz odrobinę samozaparcia, zdołasz przezwyciężyć niemoc i ogólną niechęć. Zobaczysz, że to w pewnym stopniu Ci pomoże.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bycie uprzejmym na siłę może Cię męczyć. Niestety, musisz się jeszcze chwilę przemęczyć, jeśli tylko chcesz osiągnąć swój cel. Zastanów się, czy warto pociągnąć to jeszcze dzień lub dwa, czy lepiej odpuścić temat, na którym Ci zależy.

Horoskop dzienny – Rak

Pokaż dziś swój charakter. Nie możesz wiecznie wszystkim ustępować, bo w końcu źle się to skończy. Pamiętaj, że masz swoje życie i swoje obowiązki – nie powinnaś/powinieneś bezustannie poświęcać czasu innym.

Horoskop dzienny – Lew

W pracy szykuje się jakaś przyjemna niespodzianka, może awans? Ewentualne, możesz się też spodziewać sporej podwyżki. Uważaj tylko na zazdrosnych współpracowników, którzy uznają, że wcale nie osiągnęłaś/osiągnąłeś tak dużo, jak uznał Wasz przełożony. Ten dzień spędź raczej w gronie zaufanych osób – tak będzie lepiej.

Horoskop dzienny – Panna

Wydarzenia potoczą się znacznie szybciej niż zwykle. To, co miało mieć miejsce za tydzień lub dwa, nastanie już. Możesz być z tego powodu skołowana/skołowany, ale zdecydowanie szczęśliwa/szczęśliwy. Nagle zwrócisz uwagę na coś, czego zwykle nie dostrzegałaś/dostrzegałeś.

Horoskop dzienny – Waga

Środa przyniesie Ci szczęście. Jeśli chcesz wziąć udział w jakiejś grze losowej, nie będzie lepszego momentu. Możesz też znaleźć jakiś cenny przedmiot lub biżuterię, która nie będzie miała swojego właściciela. Ciesz się tym, co uda Ci się osiągnąć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Otrzymasz bardzo ważną wiadomość, na którą czekałaś/czekałeś już od dłuższego czasu. Nie wszyscy będą gotowi na to, co usłyszysz lub zobaczysz. Przygotuj innych na te rewelacje, bo potem możesz być odpowiedzialna/odpowiedzialny za ich nieuzasadnione pretensje.

Horoskop dzienny – Strzelec

Twoje działania są ostatnio bardzo skuteczne. Inne osoby doceniają to, co robisz, choć Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy. Możesz się zdziwić, gdy odkryjesz, jak wiele ludzi jest po Twojej stronie w jakiejś sprawie. Weź głęboki oddech i wyruszaj na podbój świata.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Otrzymasz od kogoś bardzo wartościowy prezent. Zupełnie nie spodziewasz się takiego wyróżnienia, a już zwłaszcza z rąk osoby, z którą do tej pory nawet za wiele nie rozmawiałaś/rozmawiałeś. Już wkrótce okaże się, że łączy Was więcej, niż mogłabyś kiedykolwiek podejrzewać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Środa będzie dla Ciebie niezwykle emocjonalna. Twój humor okaże się zmienny i nikt nie zdoła za nim utrafić. Postaraj się choć trochę zapanować nad tym, co mówisz i robisz, bo inni mogą mieć Cię dość już w połowie dnia. Jeśli ich do siebie zrazisz, będzie to jedynie Twoja wina.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś nie będziesz myślała/myślał o innych. Nie musisz mieć z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia – weź pod uwagę fakt, że ostatnio wiecznie nad kimś skakałaś/skakałeś. Pozwól, by teraz to inni zainteresowali się Tobą i Twoimi problemami, a zobaczysz, jak wiele zwykle tracisz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.