Horoskop dzienny - 14 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 14 maja. Przyszłość potrafi zaskoczyć. Warto jednak odpowiednio przygotować się na to, co może nam przynieść. Sprawdź swój horoskop dzienny na wtorek, by nie tkwić w niepewności.

Horoskop dzienny – Baran

Osoby spod znaku Barana będą dziś ciągle gdzieś spóźnione. Możesz mieć wrażenie, że tkwisz w jakimś wyścigu z czasem. Choć będziesz próbować się rozdwoić, i tak nie uda Ci się ze wszystkim wyrobić. Wiele spraw będziesz musiała/musiał przełożyć na później.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Byk znajdzie dziś dla siebie zajęcie, które może stać się dla niego przeszkodą w wykonywaniu obowiązków. Pod koniec dnia zdasz sobie sprawę, że narobiłaś/narobiłeś sobie zaległości. Na dodatek, możesz otrzymać wiadomość, która nie będzie dla Ciebie korzystna.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta będą dziś walczyć o swoje. Odezwie się w Tobie wojownicza dusza, która nie odpuści, by dopiąć swego celu. Wykażesz się wielką odwagą i nie będziesz żałować swoich wyborów. Wtorek będzie przełomowym dniem.

Horoskop dzienny – Rak

Rak będzie mieć dziś problem z organizacją pracy. Nie uda Ci się wyrobić ze wszystkimi obowiązkami, będziesz bardzo zabiegana/zabiegany, a niektóre rzeczy przyjdzie Ci kończyć na ostatnią chwilę. Rezultaty Twojej pracy okażą się rozczarowujące.

Horoskop dzienny – Lew

Lew będzie dziś bronić słabszych. Staniesz po stronie osoby, która nie spodziewała się od Ciebie wsparcia. Sama/sam będziesz zaskoczona/zaskoczony swoją postawą, a także decyzję, którą podejmiesz całkiem spontanicznie.

Horoskop dzienny – Panna

Ostatnio niezwykle ważne dla Ciebie okazują się relacje międzyludzkie. To przez nie przestałaś/przestałeś spokojnie spać i skupiać się na innych rzeczach. Tymczasem powinnaś/powinieneś się jak najszybciej zająć pracą, bo wkrótce może być za późno na nadrabianie zaległości.

Horoskop dzienny – Waga

Ktoś postanowi się na Tobie wyżyć za własne niepowodzenia. Choć w wielu kwestiach nie będzie miał racji, zgubi go pewność siebie. Nie przejmuj się nim – i tak, prędzej czy później, inni połapią się, że byli oszukiwani. A wtedy wyjdzie też na jaw Twoja prawdziwość.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzięki dużemu zapałowi do pracy i motywacji załatwisz dzisiaj wszystkie sprawy przed czasem. To z kolei sprawi, że staniesz się spokojniejsza/spokojniejszy, a Twoje ciało wreszcie się rozluźni. Skup się na tym, co naprawdę lubisz i zajmij tym swoje wolne godziny.

Horoskop dzienny – Strzelec

Pewna osoba z premedytacją sprawi Ci przykrość. Mimo to, zamiast rozpaczać, będziesz musiała/musiał szybko dojść do siebie – w przeciwnym razie wpakujesz się w poważne kłopoty. Nie możesz wiecznie uciekać. To nie jest rozwiązanie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Spadnie na Ciebie ogromna odpowiedzialność. Możesz poczuć się tym onieśmielona/onieśmielony, ale nie zdecydujesz się przerzucać jej na nikogo innego. Dzielnie podejmiesz kolejne działania, choć nie będzie to proste. Jednocześnie poczujesz się ważna/ważny i doceniony/doceniona.

Horoskop dzienny – Wodnik

Świat pędzi naprzód, a Ty razem z nim. W tym pędzie być może zapomniałaś/zapomniałeś jednak o najważniejszych rzeczach. Zastanów się nad tym na spokojnie i zmień swoje zachowanie. Możliwe, że jeszcze nie jest na to za późno, choć przez chwilę mogłaś/mogłeś odnosić takie wrażenie.

Horoskop dzienny – Ryby

Nie możesz wierzyć we wszystko, co tylko usłyszysz. Jesteś bardzo naiwna/naiwny i to prawdopodobnie Twoja wina, że dałaś/dałeś się ostatnio wodzić za nos. Więcej wiary w siebie i we własne możliwości! Najwyższa pora sprawdzić sama/sam siebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.