Horoskop dzienny - 17 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 17 maja. Czy zastanawiasz się czasem nad swoją przyszłością? Jeśli chcesz wiedzieć, co może przydarzyć Ci się już w najbliższy piątek, koniecznie sprawdź, co szykują dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś będziesz już myślała/myślał o weekendowym relaksie. Na nic próby przekonania Cię do pracy i zainteresowania nowym przedsięwzięciem. Uważaj tylko, żebyś potem nie żałowała/żałował swojej obojętności, bo szykuje się coś naprawdę dużego, co może odmienić Twoje życie zawodowe.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Chcesz mieć przyjemny dzień. Pytanie tylko, czy sam piątek chce być przyjemny dla Ciebie. Możesz podejmować ogromne starania, by jakoś umilić sobie czas, ale jeśli aura nie okaże się sprzyjająca, nic to nie da. Pozytywne nastawienie jest ważne, ale pamiętaj – nic na siłę.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Wyjątkowo puszczą Ci nerwy. Ktoś poruszy bardzo delikatny temat, a Ty, wciąż przebywając pod presją, nie wytrzymasz napięcia. Nie obwiniaj się za to, co powiesz, nawet jeśli nie będą to zbyt przyjemne komentarze. Każdy czasem musi odreagować, a nikt przecież nie jest z żelaza.

Horoskop dzienny – Rak

Osiągniesz stabilizację. Jeszcze pół roku temu wydawało Ci się, że to niemożliwe, a teraz pozostaje Ci się cieszyć tym, co masz. Nikt nie zdoła Ci zepsuć humoru, nawet jeśli jakaś ważna dla Ciebie sprawa nie pójdzie tak dobrze, jak przewidywałaś/przewidywałeś.

Horoskop dzienny – Lew

Nagle dostrzeżesz, że pewnej osobie bardzo na Tobie zależy. Te wszystkie nieśmiałe uśmiechy, pomocne gesty i udzielane wsparcie to było coś więcej niż przyjaźń. Zastanów się, czy nie warto się na tym skupić. Może ten ktoś zasługuje na to, by poznać go znacznie bliżej?

Horoskop dzienny – Panna

Są rzeczy, na które od dłuższego czasu nie zwracasz uwagi. Pora rozejrzeć się dookoła i przyjrzeć się kwestiom, zwykle nieuznawanym za ważne. Weź pod uwagę, że nie każdy z Twoich najbliższych znajomych myśli podobnie do Ciebie. Może warto skonfrontować kilka różnych zdań na ten sam temat?

Horoskop dzienny – Waga

Pora nauczyć się wyznaczać granice. Nie możesz wiecznie dawać sobie wchodzić na głowę – te osoby, które Cię wykorzystują, wcale nie są Twoimi przyjaciółmi i musisz to zrozumieć. Warto uwolnić się z toksycznego środowiska i zacząć życie choć w części na nowo.

Horoskop dzienny – Skorpion

Twoje sprawy sercowe nie wyglądają najlepiej. Raczej nie próbuj niczego dzisiaj naprawiać w tej kwestii, bo możesz jedynie pogorszyć sprawę. Wieczór spędź w gronie przyjaciół i przez chwilę nie myśl o swoich uczuciach. To dobrze Ci zrobi.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wszyscy wokół Ciebie okażą się bierni i nie zareagują w jakiejś naglącej sprawie. Poczujesz się rozczarowana/rozczarowany ich postawą. Dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę wcale nie znasz swoich znajomych. Nie oglądając się na nich i ich rady, sama/sam weźmiesz sprawy w swoje ręce.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twój humor mocno się dziś pogorszy. Nie będzie Cię bawić nawet bliskość nadchodzącego weekendu ani perspektywa czasu spędzonego z przyjaciółmi. Pewne wydarzenie z przeszłości powróci do Ciebie w myślach i wywoła melancholię. Najchętniej zostałabyś/zostałbyś sama/sam i po prostu przeczekała/przeczekał najgorsze.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pora wziąć się w garść i stawić czoła niedomówieniom, jakie pojawiły się w Twoim domu. Zamiast prowokować kolejne kłótnie, staraj się rozmawiać na spokojnie. Jeśli Ty nie będziesz podnosić głosu, inni też nie będą mieli ku temu powodów.

Horoskop dzienny – Ryby

W pracy wcale nie będziesz miała/miał zbyt wielu obowiązków. Właściwie uda Ci się odpocząć i trochę uspokoić po wyjątkowo ciężkim tygodniu. Możliwe, że dodatkowo ktoś postanowi Cię odciążyć i pomóc Ci z jakimś ważnym projektem. Wieczór spędzisz z ukochaną osobą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.