Horoskop dzienny - 16 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 16 maja. Wtorek może Cię czymś zaskoczyć? Lepiej zobacz, co przewiduje Twój horoskop. Niektóre znaki zodiaku nie mają czego się obawiać, jednak inne nie będą do końca zadowolone. Sprawdź, na co się przygotować.

Horoskop dzienny – Baran

Baran będzie załatwiać swoje sprawy w pośpiechu, jednak to nie wyjdzie mu na dobre. Może lepiej trochę zwolnić? Czasem warto zrobić coś trochę dokładniej. Tym razem postaraj się o większą precyzję. W sprawach miłosnych nie spodziewaj się dziś jakichś przełomów. Musisz jeszcze trochę poczekać. W tym dniu polegaj na Skorpionie i miej na oku Koziorożca.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Byk może o czymś zapomnieć, czego szybko pożałuje. Twoje wymówki niestety w niczym nie pomogą, ktoś ciężko się na Ciebie obrazi. Będziesz musiała/musiał poszukać sposobu, by jakoś załagodzić sytuację. Wskazówki może przekazać Ci Waga.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta staną się trochę zazdrosne. Czy będą mieć ku temu powodu? Prawdopodobnie nie, możesz zbyt emocjonalnie podejść do pewnego tematu. Czasem lepiej spojrzeć na niektóre sprawy z większym dystansem. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Byk. Uważaj jednak na Lwa – może coś knuć.

Horoskop dzienny – Rak

Spróbuj swojego szczęścia. Nie bój się realizacji marzeń – w tym dniu los będzie Ci sprzyjać. Postaw wszystko na jedną kartę, a zobaczysz, że Ci się to opłaci. Wtorek może okazać się przełomowym dniem. Pamiętaj, by w razie wątpliwości konsultować się z Rybami bądź Wodnikiem.

Horoskop dzienny – Lew

Lew stanie się dość podejrzliwy. Czy słusznie? Wiele wskazuje na to, że tak. Uważaj na swoich współpracowników. Niektóre osoby mogą być wobec Ciebie nieszczere. Lepiej unikaj dzisiaj Byka i nie słuchaj rad Strzelca. Możesz jednak zaufać Skorpionowi.

Horoskop dzienny – Panna

Panna może dzisiaj podjąć ciekawą inicjatywę. Na Twojej drodze pojawią się nowe wyzwania, które mogą przynieść Ci sporo radości i satysfakcji. Niewykluczone, że polepszy się też Twoja sytuacja finansowa. Sprzyjającym Ci znakiem zodiaku okaże się dzisiaj Waga.

Horoskop dzienny – Waga

Nie bierz na poważnie pomysłów Skorpiona. Możesz dzisiaj coś źle zrozumieć. Pamiętaj, by nie podejmować zbyt szybko decyzji. Lepiej przemyśl wszystko dwa razy i skonsultuj się z zaufaną osobą. Na Twojej drodze mogą niestety pojawić się jakieś nowe przeszkody, które okażą się trudne do przeskoczenia. Polegaj na Raku i Bliźniętach.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion nie powinien bać się zdecydowanych działań. Mów to, co myślisz i udowodnij innym, na ile Cię stać. W tym dniu możesz mieć do podjęcia ważną decyzję. Szczęście może jednak Ci dopisać i przynieść wiele dobrego. W ten wtorek słuchaj Koziorożca i miej na uwadze porady Panny.

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec może trochę się rozczarować. Czyjaś postawa okaże się dzisiaj źródłem Twoich problemów. Będziesz musiała/musiał zmienić niektóre plany, aby uporać się z niefortunną sytuacją. Nie trać jednak optymizmu, a wszystko ułoży się dobrze. W tym sprzyjać będzie Ci Baran.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec może dzisiaj niespodziewanie zmienić swoje plany. Na horyzoncie szykuje się jakiś wyjazd lub dłuższe spotkanie. W ten wtorek wykorzystaj swoją szansę, Twoje a życie uczuciowe nabierze więcej kolorów. Przychylnym Ci znakiem zodiaku będzie Waga.

Horoskop dzienny – Wodnik

W życiu Wodnika pojawią się jakieś komplikacje. Możesz mieć problemy w życiu rodzinnym, a sytuacja  w pracy dodatkowo Cię przytłoczy. To nie będzie Twój najlepszy dzień. Wieczorem znajdź sobie jakieś relaksujące zajęcie i połóż się spać nieco szybciej, by zregenerować utracone siły. Sprzyjać będzie Ci dzisiaj Lew.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby znów zaczną patrzeć na świat w szarych barwach. Nie będziesz w najlepszym nastroju i nawet wysiłek najbliższych osób tego nie zmieni. Będziesz wolała/wolał spędzić trochę czasu w samotności, rozmyślając nad trapiącymi Cię sprawami. W tym dniu przychylnym znakiem zodiaku dla Ryb okaże się Rak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.