Horoskop dzienny - 29 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 marca. Przyszłość jest zapisana w gwiazdach. Chcesz poznać chociaż ułamek z tego, co ma się zdarzyć? Sprawdź, czego się spodziewać już w tę środę!

Horoskop dzienny – Baran

Dziś, Baranie, przed Tobą spore i dość niewdzięczne wyzwanie. Będziesz musiała/musiał umiejętnie manewrować między różnymi decyzjami, bo zależy Ci na tym, aby nikogo nie zranić. To jednak wcale nie będzie takie proste, zwłaszcza że nie wszyscy, na których Ci zależy, mają to samo nastawienie do świata. Najlepiej zrobisz, jeśli po prostu pozostaniesz sobą.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Dziś weźmiesz udział w wielu ciekawych zajęciach. Wraz z Tobą będą w nich uczestniczyć osoby, z którymi  dotąd nigdy zbyt dobrze się nie dogadywałaś/dogadywałeś. Te doświadczenia zbliżą Was na tyle, że pomyślicie o współpracy na przyszłość. Mile spędzony czas wprawi Cię w świetny nastrój.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Pewna osoba przebywa pod Twoim ogromnym wrażeniem. Możesz być mocno zdziwiona/zdziwiony, gdy zacznie prawić Ci komplementy. Masz dzisiaj świetną passę i postaraj się jej nie zaprzepaścić, bo może szybko się skończyć. Ciesz się, że zostałaś/zostałeś doceniona/doceniony i nie oglądaj się bez potrzeby za siebie.

Pentagram - co to jest i jakie ma znaczenie? Pentagram to nie tylko symbol szatana. Dowiedz się, jakie jeszcze ma funkcje

Horoskop dzienny – Rak

Od rana możesz czuć się niepewnie. W powietrzu wisi zapowiedź jakichś kłopotów i to nie daje Ci odetchnąć. Przez resztę dnia pozostaniesz niespokojna/niespokojny, a to popchnie Cię do utrzymywania wzmożonej ostrożności. I dobrze, bo bez niej mogłabyś/mógłbyś przegapić coś naprawdę istotnego.

Horoskop dzienny – Lew

Środa pozwoli Ci zrozumieć, jak wielkich zmian dokonałaś/dokonałeś w swoim życiu. Nagle okaże się, że zmierzasz ku swojemu celowi bez żadnych przeszkód, ponieważ nikt nie zdecydował się przeszkodzić Ci w jego realizacji. Wreszcie przekonasz się, że w Twoim otoczeniu jest znacznie więcej przyjaciół niż wrogów.

Horoskop dzienny – Panna

Twoje problemy rozwiążą się same, a to, co pozostanie Ci do wykonania, okaże się banalnie proste. Obowiązki, wykonywane w tych samych godzinach, co zwykle, nie sprawią Ci żadnych trudności. Nagle okaże się, że możesz przydać się przy jakimś projekcie, który okaże się dla Ciebie spełnieniem marzeń. Nie rezygnuj z niego, zwłaszcza wtedy, gdy ktoś zacznie Ci robić wyrzuty z tego powodu, że realizujesz to, czego pragniesz.

Horoskop dzienny – Waga

Ktoś narzuci Ci dzisiaj bardzo ostre tempo. Z tego powodu będziesz odnosić wrażenie, że z niczym się nie wyrabiasz, a czas ucieka Ci przez palce. Jedyne, co możesz zrobić w tej sytuacji, to przestać panikować, bo tak tylko pogorszysz sprawę. Skup się na tym, by zrealizować powierzone Ci zadania jak najlepiej, a jeśli odpowiednio się przyłożysz, bez trudu zdążysz na czas.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzisiaj całkowicie zmienisz swoje nastawienie do pewnej osoby. Choć do tej pory wydawała Ci się zupełnie obca, a nawet wroga, nagle odnajdziesz w niej swoją pokrewną duszę. Nic dziwnego, że zaprosisz ją do swojego projektu, który właśnie zaczęłaś/zacząłeś realizować. To ona dostrzeże jego mocne strony i pomoże Ci poprawić te słabe.

Horoskop dzienny – Strzelec

Przez całą środę będziesz rozmyślać o swoich problemach i narastającym niepokoju. Zrobi Ci się lepiej, gdy po południu bądź wieczorem wygadasz się ze wszystkiego komuś bliskiemu. To nie tak, że on znajdzie receptę na wszystkie kłopoty, ale przynajmniej podpowie Ci, jak z nimi walczyć i się nie poddawać. Tak będziesz wiedzieć, że zawsze masz wsparcie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Przygotuj się na sporą rewolucję. Szereg zmian, jakie dokonają się w Twoim życiu, może Cię przyprawić o lekki zawrót głowy. Choć z początku możesz czuć się zdezorientowana/zdezorientowany, a może nawet zła/zły, szybko przekonasz się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Staraj się tylko nie wdawać w dyskusje z tymi, którzy zawsze szukają dziury w całym.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna osoba z Twojej dalekiej rodziny niespodziewanie się do Ciebie odezwie, chcąc przerwać zadawniony konflikt. Choć będziesz wobec niej mocno podejrzliwa/podejrzliwy, możesz uwierzyć w jej bezinteresowność, bo naprawdę robi to tylko po to, by się do Ciebie zbliżyć. Prawdopodobnie właśnie straciła kogoś, na kim bardzo jej zależało i chciałaby zapomnieć.

Nostradamus, a właściwie Michel de Nostradame, był francuskim astrologiem, lekarzem oraz matematykiem, jednak sławę przyniosły mu proroctwa, z których część już się spełniła Nostradamus - kim był? Jakie były jego przepowiednie i dlaczego tak wiele osób w nie wierzy?

Horoskop dzienny – Ryby

Wszystko, co sobie obiecałaś/obiecałeś w zeszłym tygodniu, nie dojdzie do skutku. Będziesz musiała/musiał dostosować się do jakiejś nowej, niekoniecznie komfortowej sytuacji. Możesz się zapierać, narzekać i wściekać, ale niczego w tej kwestii nie zmienisz. Przynajmniej nie w tej chwili.

Więcej o: