Horoskop dzienny - 27 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 27 marca. Los bywa przewrotny. Jeśli nie chcesz paść ofiarą jego dowcipu, lepiej zorientuj się, co takiego czeka Cię w nadchodzący poniedziałek i wejdź w nowy tydzień z doskonałą energią.

Horoskop dzienny – Baran

Dopadnie Cię melancholia, z którą za nic nie będziesz w stanie sobie poradzić. Niezależnie od tego, o czym akurat pomyślisz, zacznie Ci się zbierać na łzy. Trudno Ci będzie skupić się na pracy, jednak postarasz się robić dobrą minę do złej gry. Może uda Ci się skończyć wcześniej i uciec przed ciekawskimi spojrzeniami otoczenia. Kolejnego dnia na pewno będzie lepiej.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Pewne osoby zrobią dzisiaj wszystko, aby Ci dopiec, prześcigając się między sobą w złośliwościach. Co ważne, nie osiągną swojego celu, bo ich uwagi w ogóle Cię nie dotkną. Zachowasz wzorową obojętność, a ich słowa trafią w próżnię. Ty natomiast świetnie poradzisz sobie z kolejnymi wyzwaniami.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Jest pewna osoba, która w poniedziałek zrobi wszystko, by spełnić każdą Twoją zachciankę. Nie wykorzystuj jednak tego i doceń jej starania. Jeśli nie odwzajemniasz jej uczuć, wypadałoby to od razu zaznaczyć. A jeśli jednak coś do niej czujesz, daj jej to do zrozumienia.

Pierścień Atlantów - co to jest i jakie ma znaczenie? Pierścień Atlantów - poznaj znaczenie i zagrożenia

Horoskop dzienny – Rak

Ucieszysz się, bo ktoś wreszcie dotrzyma danego Ci słowa. Świetny nastrój będzie Ci towarzyszyć niemal przez cały dzień. Możliwe, że zdecydujesz się nawet podjąć zadania, które odkładasz od jakiegoś czasu. A kiedy uda Ci się je zrealizować, poczujesz się pewniejsza/pewniejszy niż kiedykolwiek.

Horoskop dzienny – Lew

Pora, Lwie, byś wyszedł do ludzi. Poniedziałek będzie dniem spotkań i rozmów. Choć zwykle nie czujesz się dobrze w roli strony w dyskusji, tym razem zostaniesz zmuszona/zmuszony do tego, by się przemóc. To wcale nie taka katastrofa – wystarczy po prostu nieco zmienić swoje nastawienie, a będzie dużo lepiej.

Horoskop dzienny – Panna

Decyzja, którą ostatnio podjęłaś/podjąłeś, może się okazać ryzykowna. Ktoś może Ci ją mieć mocno za złe i rzeczywiście – szybko okaże się, że nie wszystko przemyślałaś/przemyślałeś. Spróbuj odkręcić to, co się da, bo może rzeczywiście warto to zrobić. Nie chodzi przecież o to, by się upierać przy czymś, co nie jest do końca dobre.

Horoskop dzienny – Waga

Twoje otoczenie wzbogaci się o nowe osoby. Poniedziałek nie jest jednak Twoim szczęśliwym dniem na zawieranie nowych znajomości i zacieśnianie więzi. Bądź uprzejma/uprzejmy, ale trzymaj się raczej na dystans. W ten sposób unikniesz kłopotów, które sama/sam mogłabyś/mógłbyś na siebie ściągnąć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Czeka Cię dzisiaj bardzo ważne spotkanie. Choć może dotąd nie przywiązywałaś/przywiązywałeś do niego szczególnej roli, szybko okaże się, że będzie miało ono ogromny wpływ na Twoją przyszłość. Rozwój Twojej kariery jeszcze na dobre się nie zaczął i tak naprawdę tylko od Ciebie zależy, czy ta nagle energicznie ruszy z kopyta, czy raczej ani drgnie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Zapoznasz się dzisiaj z ofertą współpracy, która okaże się bardzo satysfakcjonująca. Dużo czasu spędzisz na poszukiwaniu haczyków, jednak zupełnie niepotrzebnie – w tym wypadku naprawdę żadnych nie ma. Jeśli zdecydujesz się na to przedsięwzięcie, nie pożałujesz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzisiaj uda Ci się przeprowadzić bardzo udane zakupy – mogą być dokonane stacjonarnie lub drogą online. Trafisz na korzystną promocję rzeczy, na której od dawna bardzo Ci zależało. Dzięki temu szybko zapomnisz o wszelkich dzisiejszych niepowodzeniach i będziesz się cieszyć swoim szczęściem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Spotka Cię dziś jakaś nieprzyjemna niespodzianka. Wszystkiemu będą winni ludzie, z którymi do tej pory współpracowałaś/współpracowałeś. Boleśnie przekonasz się, że do tej pory zbyt naiwnie wierzyłaś/wierzyłeś we wszystko, co mówią. Pora zacząć liczyć wyłącznie na zaufane osoby i siebie samą/samego.

Runy - co to jest? Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny – Ryby

Już rano obudzisz się w kiepskim humorze i nic nie będzie w stanie tego zmienić. Żadne z wydarzeń Cię nie ucieszy, a próby pocieszenia Cię spełzną na niczym. Inni będą Cię raczej omijać, a Ty nawarczysz na każdego, kto mimo wszystko się zbliży. Jedyne, co Ci pozostanie, to zaczekać na koniec dnia.

Więcej o: