Horoskop dzienny - 24 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 24 marca. Czego można się spodziewać po nadchodzącym piątku? Czy pod koniec tygodnia uśmiechnie się do Ciebie szczęście? Zobacz, jaki jest Ci pisany los i sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Horoskop dzienny – Baran

Zaskoczy Cię dzisiaj pewna gwałtowna kłótnia z osobą, której wolałabyś/wolałbyś raczej nie działać na nerwy. Powodów może być wiele – bardzo zależy Ci na jej uznaniu albo po prostu boisz się, że jakoś Ci zaszkodzi. Nie bój się pytać o radę tych, którzy mają doświadczenie w kwestiach, które Tobie na razie są obce.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Z powodu jakiejś pomyłki atmosfera wokół Ciebie mocno się zagęści. Nie Ty będziesz sprawczynią/sprawcą popełnionego błędu, a jednak w pewien sposób poczujesz się winna/winny tego, co zaszło. Na szczęście przyjaciele w porę podniosą Cię na duchu, udzielając nieocenionego wsparcia.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Musisz dziś bardzo uważać na to, co mówisz i piszesz. Wystarczy jedno źle dobrane słowo, by zrazić do siebie kogoś na zawsze. Przez swoje rozkojarzenie powinnaś/powinieneś zachować szczególną ostrożność, bo tak naprawdę najpierw robisz, a potem myślisz. Nie narażaj się na nieprzyjemności, skoro nie ma takiej konieczności.

Horoskop dzienny – Rak

Stres wreszcie z Ciebie zejdzie, a w Twoim życiu zagości trochę więcej uśmiechu. Będziesz się cieszyć z drobnych rzeczy, takich, na które inni nawet nie zwrócą uwagi. Zrozumiesz, że nie doceniałaś/doceniałeś tego, co masz i postanowisz to szybko zmienić. Nie martw się, że ktoś to źle zrozumie – najważniejsze, jak Ty się z tym czujesz.

Horoskop dzienny – Lew

W ciągu dnia nie wydarzy się nic ciekawego. Po pracy przejdziesz się gdzieś z przyjacielem lub przyjaciółką i obgadacie jakieś niecierpiące zwłoki sprawy. Wieczór spędzisz przyjemnie – w samotności lub w gronie zaufanych znajomych czy bliskich.

Horoskop dzienny – Panna

Musisz się przygotować, Panno, na spore zamieszanie. Okaże się, że nikt nic nie wie i nie potrafi powiedzieć na temat tego, czego podejmujecie się obecnie w pracy. Zostaniesz zdana/zdany tylko na siebie, co może Cię trochę zestresować. Postaraj się o tym nie myśleć i podejść do poszczególnych zadań na chłodno. Tylko tak nie zwariujesz.

Horoskop dzienny – Waga

Zaskoczy Cię dzisiaj ogrom wiadomości, które otrzymasz. Te kompletnie zapchają Twoją elektroniczną skrzynkę, nakładając się na siebie i powodując niemałe zamieszanie. Postaraj się je wszystkie przeanalizować, jednocześnie nie gubiąc się w ich gąszczu. Nie odkładaj tego w żadnym wypadku na później, bo potem wcale nie będzie Ci łatwiej.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ktoś dostrzeże dzisiaj, że świetnie radzisz sobie ze swoimi obowiązkami, a że będzie mu to nie w smak, spróbuje jakoś odciągnąć Twoją uwagę. Może też usiłować Cię sprowokować, byś popełniła/popełnił błędy lub wdała/wdał się z nim w niepotrzebną kłótnię. Jeśli tylko zachowasz trzeźwość umysłu, nic Ci nie grozi ze strony tej osoby.

Horoskop dzienny – Strzelec

Możliwe, że uda Ci się dzisiaj doprowadzić do zakończenia jakiegoś ogromnego sporu. Jego strony długo nie mogły dojść do porozumienia, jednak Twoje argumenty okażą się na tyle trafne, że przemówią do każdego. Tym sposobem zyskasz sobie wdzięczność tych, którzy już od pewnego czasu chcieli mieć odrobinę spokoju.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś uda Ci się postawić pod ścianą osobę, która od dawna coś przed Tobą ukrywa. Tym razem nie będzie miała pola do manewru i zdecyduje się na szczerość. To, co powie, niekoniecznie musi Ci się spodobać, ale przynajmniej będziesz miała/miał pewność, że nie jesteś oszukiwana/oszukiwany.

Horoskop dzienny – Wodnik

Choć Twój poranek będzie dość leniwy, im więcej godzin upłynie, tym więcej nabierzesz energii. Musisz być przecież przygotowana/przygotowany na wieczorne wyjście. A nawet jeśli niczego do tej pory nie planowałaś/planowałeś, zastanów się, czy nie ma nikogo, kto gdzieś by się z Tobą wybrał. Możesz też miło spędzić czas, urządzając sobie domowy seans w gronie przyjaciół.

Horoskop dzienny – Ryby

Ostatnio coś nie dawało Ci spokoju. Przez to nie wszystko robiłaś/robiłeś tak, jak byś chciała/chciał. Dziś wreszcie odnajdziesz ukojenie, a ponure myśli przestaną Cię nachodzić. Zaczniesz się cieszyć życiem i postanowisz zacząć parę rzeczy od nowa.

Więcej o: