Horoskop dzienny - 23 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 23 marca. Co ciekawego wydarzy się już za chwilę? Chcesz wiedzieć, jakie nowe wyzwania przyniesie Ci najbliższy czwartek? Sprawdź koniecznie, czy możesz liczyć chociaż na odrobinę szczęścia, czy lepiej, żebyś na siebie uważała/uważał.

Horoskop dzienny – Baran

Bardzo możliwe, że przez swoje roztrzepanie zapomnisz o czymś bardzo ważnym. Może się też zdarzyć, że po prostu coś źle zrozumiesz, jednak trudno Ci to będzie udowodnić. Ktoś może się na Ciebie mocno zdenerwować lub nawet obrazić.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Nie możesz w nieskończoność zwalać winy na wszystkich wokół. Pora wziąć odpowiedzialność za swoje błędy. Im szybciej się przyznasz, tym zrobi Ci się lepiej. Nie możesz wymagać też od innych, że będą wyrozumiali, jeśli będziesz przed nimi zbyt długo ukrywać pewne fakty.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Pewne rzeczy lepiej przemilczeć i właśnie do takiego wniosku dojdziesz. Nie będziesz mieć ochoty na rozmowy ani jakiekolwiek tłumaczenia. Postanowisz trzymać się z dala od zgiełku i innych osób. Lepiej  Ci będzie samej/samemu, bo musisz sobie przemyśleć kilka spraw.

Łapacz snów - do czego może się nam przydać? Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny – Rak

Ktoś mocno da Ci się dzisiaj we znaki. Będziesz miała/miał alergię na tę osobę i zrezygnujesz z przebywania z nią w jednym pomieszczeniu. A jeśli okaże się to niemożliwe, dasz wszystkim do zrozumienia, że nie zamierzasz podejmować z nią żadnego działania. Nic ani nikt nie zdoła Cię przekonać do zmiany zdania.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś wszystko wyda Ci się nudne, monotonne i nijakie. Nie będziesz widziała/widział sensu w żadnym podejmowanym działaniu ani w dalszej realizacji dawno ułożonych planów. Nie ucieszy Cię ani własny sukces, ani jakieś osiągnięcie bliskiej osoby. Wieczorem zaszyjesz się w łóżku i spędzisz wieczór z książką w ręce.

Horoskop dzienny – Panna

Nagle uświadomisz sobie, jak wiele się zmieniło w Twoim życiu w ciągu ostatniego roku. Nie dasz sobie tym samym wmówić, że wszystko to dokonało się przez Ciebie. Świat nieubłaganie pędzi do przodu, a Ty po prostu postanowiłaś/postanowiłeś się do niego dostosować. To mądre posunięcie i nie musisz się z niego nikomu tłumaczyć.

Horoskop dzienny – Waga

Wyczuwasz, że coś jest nie tak. Nie potrafisz sprecyzować, co dokładnie, dlatego nikt z Twojego otoczenia nie bierze Twoich obaw na poważnie. Tymczasem intuicja wcale Cię nie zawodzi – doszło do jakiegoś wydarzenia, które nie powinno mieć miejsca. Im szybciej ustalisz, o co dokładnie chodzi, tym lepiej.

Horoskop dzienny – Skorpion

W czwartek dopadnie Cię lenistwo. Tak naprawdę nie będzie Ci się chciało podejmować żadnej aktywności, niezależnie od tego, co wcześniej planowałaś/planowałeś. Nie przekonają Cię do tego ani prośby, ani groźby. Możesz sprawić w ten sposób przykrość komuś bliskiemu, ale dziś nie bardzo to do Ciebie dotrze. Cały dzień będziesz się trzymała/trzymał na uboczu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Możesz poczuć się dzisiaj oszukana/oszukany przez kogoś, komu bardzo ufałaś/ufałeś. Na szczęście sprawa wcale nie rozejdzie się po kościach, a Wasi wspólni znajomi staną w Twojej obronie. Możesz też liczyć na wsparcie i miłe słowo. Choć trudno Ci będzie dojść do siebie, zrozumiesz, że nie jesteś z tym sama/sam.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ktoś od rana będzie na Ciebie wywierał ogromną presję. Z początku postarasz się to ignorować, ale z godziny na godzinę będzie coraz gorzej. W końcu postanowisz uciec, by ta osoba straciła wreszcie pole manewru. Nie daj się też szantażować – w ten sposób nigdy nie uwolnisz się od cudzych żądań.

Horoskop dzienny – Wodnik

W pracy zacznie Ci się wreszcie układać. Nie ciesz się tym jednak zanadto, ponieważ problemy tym razem zaczną się na gruncie prywatnym. Twoja druga połówka zacznie się niespodziewanie dąsać, choć zupełnie nie ma ku temu powodu. Postara się obudzić w Tobie poczucie winy i wymóc spełnienie jakiejś zachcianki. Nie ulegaj – lepiej zdecyduj się na szczerą rozmowę o Waszym związku.

Yin Yang - co to jest? Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Ryby

Znów oberwiesz za kogoś innego, choć nawet nie wiesz, o jaką dokładnie sprawę chodzi. Możesz nawet dojść do wniosku, że los się na Ciebie uwziął. Cóż, trochę w tym prawdy, jednak jeśli będziesz wytrwała/wytrwały, w końcu doczekasz się szczęśliwych chwil.

Więcej o: