Horoskop dzienny - 28 marca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 marca. Przyszłość zawsze stoi pod znakiem zapytania. Chcesz, by stała się choć trochę jaśniejsza? Sprawdź, co czeka Cię w ten wtorek i bądź choć trochę spokojniejsza/spokojniejszy.

Horoskop dzienny – Baran

Co wydarzy się dziś w Twoim życiu, Baranie? Same dobre rzeczy! To okaże się naprawdę szczęśliwy wtorek. Wszystko, co sobie zamierzysz, zostanie wykonane. Co ciekawe, nie będziesz się musiała/musiał nawet szczególnie wysilać, żeby do tego doprowadzić. Ciesz się, bo to Twoja chwila triumfu.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Od rana towarzyszyć Ci będzie pozytywne nastawienie. Ktoś spod znaku Lwa zrobi dla Ciebie coś bezinteresownie, dzięki czemu zdołasz przejść do realizacji swoich planów. To może Cię zaskoczyć, a nawet nieco zbić z tropu. Zaczyna się Twoja dobra passa. Nie zmarnuj jej.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Energia będzie Cię dziś dosłownie rozpierać. Nic nie okaże się na tyle skomplikowane, byś się tego nie podjęła/podjął. Najlepiej, jeśli weźmiesz się od razu za te trudniejsze zadania, bo później może Ci na to nie starczyć zapału. Wykorzystaj swoją doskonałą dyspozycję, by pójść naprzód z tym, co robisz.

Horoskop dzienny – Rak

Coś zainspiruje Cię do działania. Dzięki temu łatwiej Ci będzie wziąć się do pracy, choć ostatnio z tym zwlekałaś/zwlekałeś. Pójdzie Ci naprawdę sprawnie, co przywróci Ci wiarę we własne możliwości. Poczujesz się lepsza/lepszy niż dotychczas i odetchniesz z ulgą, pojmując, że z niczego nie musisz się wycofywać.

Horoskop dzienny – Lew

Odkryjesz dzisiaj z rozczarowaniem, że ktoś, komu ufałaś/ufałeś, po raz kolejny nie dotrzymał słowa. Czeka Cię poważna rozmowa, z której niestety nic nie wyniknie – nie dlatego, że nie będzie takiej możliwości, a dlatego, że ten ktoś nie wykaże chęci, by cokolwiek wyjaśnić. Lepiej zapomnij o tej osobie i jej zobowiązaniach wobec Ciebie, bo nic więcej dobrego z tego nie wyniknie.

Horoskop dzienny – Panna

Burza emocji, jakie dzisiaj Tobą wstrząsną, sprawią, że Twój dzień będzie naprawdę podły. Nic nie wywoła u Ciebie ani cienia uśmiechu, a każdą uwagę na swój temat potraktujesz jako atak. Praktycznie nikt nie zdoła się z Tobą dogadać – i to w żadnej sprawie. Postaraj się po prostu jakoś przetrwać do środy, a będzie lepiej.

Horoskop dzienny – Waga

Dopadną Cię dziś, Wago, ponure myśli. Nagle poczujesz się zupełnie niepotrzebna/niepotrzebny, a może nawet wykorzystywana/wykorzystywany. Gorączkowo zaczniesz się zastanawiać, co mogłabyś/mógłbyś zrobić, by jakoś zmienić swoje położenie i pokazać wszystkim, że jednak się liczysz. Pod koniec dnia może najść Cię jakaś trafna refleksja.

Horoskop dzienny – Skorpion

Choć dzień może Ci się wydawać trudny, Twoja druga połówka przygotuje dla Ciebie niezwykle przyjemną niespodziankę. Za jej sprawą zapomnisz o wszystkich przykrościach, jakich dzisiaj doświadczyłaś/doświadczyłeś.

Horoskop dzienny – Strzelec

Od dawna masz dość swojej pracy, w której nic Cię już nie cieszy. Nie możesz zadręczać się nią w nieskończoność i dopiero dziś to zrozumiesz. Podejmiesz zdecydowane kroki, by się z niej wyplątać. Nie tylko zaczniesz się rozglądać za czymś nowym, ale i złożysz oficjalne wypowiedzenie. Możliwe też, że wcale nie będziesz musiała/musiał długo szukać – doskonałą ofertę złoży Ci ktoś ze znajomych.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Od najwcześniejszych godzin będziesz dzisiaj strasznie zdenerwowana/zdenerwowany. Powinnaś/powinieneś się wystrzegać osób spod znaku Barana, bo prawdopodobnie któraś z nich tak namieszała w Twoim życiu, że nic nie jest już oczywiste. Lepiej nie decyduj się na otwarte starcie, bo nie jesteś na nie gotowa/gotowy.

Horoskop dzienny – Wodnik

Z niczym nie będziesz się w stanie dzisiaj wyrobić. To niestety Twoja wina, bo ostatnio narobiłaś/narobiłeś sobie zaległości. Nie ma innego wyjścia, jak zacisnąć zęby i jakoś sobie z tym poradzić. Najgorsze, co możesz zrobić, to wpadać w panikę – ona w niczym Ci nie pomoże, a może udaremnić próbę wykonania chociażby najmniejszego kroku naprzód.

Horoskop dzienny – Ryby

Niespodziewanie odzyskasz energię, którą w ostatnim czasie utraciłaś/utraciłeś. Ciesz się jej nagłym przypływem i odpowiednio z niego korzystaj. Zamiast zajmować się tym, co sprawia Ci przyjemność, skup się na obowiązkach, by szybko się z nich wywiązać. O to przecież w tym wszystkim chodzi.

Więcej o: