Horoskop dzienny - 18 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 18 lutego. Baranie, Panno, Wodniku - przed Wam interesujący czas! A co czeka pozostałe znaki zodiaku w sobotę? Gwiazdy przepowiadają, co takiego może wydarzyć się w najbliższej przyszłości.

Horoskop dzienny – Baran

W życiu Baranów może wydarzyć się naprawdę sporo. Przed Tobą udany dzień pod wieloma względami. Będziesz mieć czas na to, by trochę bardziej zadbać o swoje życie towarzyskie. Możesz udać się na ciekawą imprezę, na której poznasz kogoś interesującego. Kieruj się dziś intuicją i nie bój się podejmowania ryzyka. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Skorpion.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Byki mogą nie być dziś w najlepszym nastroju. Wiele rzeczy może Cię drażnić, a niektóre osoby zaczną sprawiać wrażenie, jakby szukały pretekstów do sprzeczek. Lepiej uważaj i nie daj się wciągnąć w niepotrzebne kłótnie. Przychylnym Ci znakiem zodiaku będzie Lew.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Będziesz mieć trudną decyzję do podjęcia. Pamiętaj, by ufać swojej intuicji, a wszystko powinno skończyć się dobrze. Wieczorem postaw na relaks i poszukaj sposobu, by spędzić miło czas. Sprzyjać będzie Ci Strzelec.

Horoskop dzienny – Rak

W miłości nie będziesz mieć zbyt wiele szczęścia, lepiej odpuść sobie flirty. Nawet jeśli na horyzoncie pojawi się osoba, która wzbudzi Twoje zainteresowanie, szybko okaże się, że nie nadajecie na tych samych falach i zupełnie się ze sobą nie zgadzacie. Nie trać czasu. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Byk.

Horoskop dzienny – Lew

Twoja ciekawość może Ci się nie opłacić. Czeka Cię gorszy dzień, a na dodatek możesz zacząć uskarżać się na jakieś dolegliwości żołądkowe. Wieczorem poczujesz spadek formy, lepiej postaraj się więcej wypocząć i połóż się szybciej spać. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Waga.

Horoskop dzienny – Panna

Możesz dziś poczuć motylki w brzuchu. Wszystkie znaki na ziemi i niebie będą wskazywać Ci drogę, którą powinnaś/powinieneś podążać. Słuchaj głosu serca, a już wkrótce możesz poczuć prawdziwe szczęście. Czekają Cię wielkie zmiany. W tę sobotę ufaj wskazówkom Skorpiona.

Horoskop dzienny – Waga

Dopadnie Cię gorszy humor. Będziesz dość rozdrażniona/rozdrażniony i nic nie będzie Cię cieszyć. Powrócisz wspomnieniami do lepszych dni i pogrążysz się w melancholii. W tym dniu dobrym rozmówcą dla Wagi okaże się Strzelec.

Horoskop dzienny – Skorpion

Przed Tobą ciekawy dzień. Będziesz mieć okazję trochę odpocząć i znajdziesz wiele tematów do rozmów. Twoi przyjaciele zadbają o to, by zapewnić Ci rozrywkę. Ktoś może przygotować dla Ciebie miły prezent. Sprzyjającym Ci znakiem zodiaku będzie Wodnik.

Horoskop dzienny – Strzelec

Z Twoich planów niewiele dzisiaj wyjdzie. Przygotuj się na to, że będziesz musiała/musiał przełożyć załatwianie niektórych spraw na inny termin. Na dodatek z wizytą w Twoim domu może zjawić się ktoś, z kim nie masz ochoty rozmawiać. W tym dniu polegaj na Rybach.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W tę sobotę poświęć więcej czasu swojej rodzinie. Najbliższe Ci osoby tęsknią za Twoim towarzystwem. Może warto zrobić dziś wspólnie z nimi? Zaproś bliskich do kina lub na obiad w restauracji. W ten sposób czas upłynie Ci w sympatycznej atmosferze, a tematy do rozmów znajdą się same. Przychylnym Ci znakiem zodiaku będzie dziś Rak.

Horoskop dzienny – Wodnik

Możesz mieć szansę poznać kogoś ciekawego, dlatego nawet nie myśl o tym, by spędzić cały dzień w domu. Daj się wyciągnąć na imprezę i spędź czas na miłej zabawie. Odrobina luzu dobrze Ci zrobi. W tym dniu sprzyjającym dla Ciebie znakiem zodiaku będzie Koziorożec.

Horoskop dzienny – Ryby

W tym dniu możesz mieć jakieś problemy, najprawdopodobniej w domu. Być może czeka Cię zmierzenie się z awarią jakiegoś ważnego sprzętu. Twój portfel może boleśnie to odczuć. W razie problemów konsultuj się dzisiaj z Wodnikiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.