Horoskop dzienny - 6 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 6 lutego. Przyszłość bywa bardzo różna. A Ty? Jak myślisz? Doznasz w najbliższym czasie szczęścia? A może będzie Cię prześladować pech? Zerknij, jak będzie wyglądać Twój poniedziałek i szykuj się na nowe koleje losu!

Horoskop dzienny – Baran

Poniedziałek zaskoczy Cię swoją przyjazną atmosferą. Zdziwisz się, jak wiele jest wokół Ciebie miłych ludzi, którzy z chęcią zdecydują się pomóc. Bez nich pewnie byś sobie nie poradziła/poradził, ale dzięki ich zaangażowaniu czeka Cię naprawdę przyjemny dzień, pełen śmiechu i energii.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Sytuacja w Twojej pracy rozwinie się dzisiaj lepiej niż oczekiwałaś/oczekiwałeś. Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony, a i Ty odkryjesz u siebie zdolności, o jakie dotąd się nie podejrzewałaś/podejrzewałeś. W domu czeka Cię spokój – bliscy przygotowali dla Ciebie cudowną niespodziankę, której nie zapomnisz na długo.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Jakaś osoba wkroczy energicznie w Twoje życie i zacznie Ci dyktować, co masz robić. Choć z początku będziesz zbyt oszołomiona/oszołomiony, by zareagować, Twój gniew będzie narastać z każdą chwilą. W końcu wybuchniesz i w dość ostrych, ale konkretnych słowach wyjaśnisz temu komuś, że wtrąca się w nie swoje sprawy, a Ty sobie tego nie życzysz. Nie musisz mieć wyrzutów sumienia – robisz słusznie.

Horoskop dzienny – Rak

Dzisiejszy dzień będzie dość szalony i niekoniecznie sprzyjający Twojemu znakowi zodiaku. Zdarzą się liczne nieporozumienia, kłótnie i krzyki. Ciężka atmosfera nie pomoże Ci się skupić na pracy, a co więcej ktoś będzie do Ciebie wydzwaniał z kolejną, równie ważną sprawą, która mocno Cię zirytuje. Postaraj się jakoś przetrwać do wieczora.

Horoskop dzienny – Lew

W poniedziałek możesz mieć problem ze skupieniem na sprawach zawodowych. Atmosfera rozluźnienia, towarzysząca Ci jeszcze od niedzieli, wpłynie na Twój nastrój. W głowie będzie Ci tylko zabawa i rozmowy z przyjaciółkami/przyjaciółmi, a nie realizacja kolejnych zadań. Uważaj jednak, by szef się nie zorientował, bo może być dziś na Ciebie cięty.

Horoskop dzienny – Panna

Poznasz dziś zupełnie nowych ludzi, którzy pomogą Ci w realizacji Twoich marzeń. Nie będziesz mogła/mógł uwierzyć, jak dobrze Ci się z nimi rozmawia. Wspólnie wymyślicie projekt, który spodoba się wielu osobom, a kiedy zaczniecie go wcielać w życie, poczujesz, że robisz coś naprawdę ekstra.

Horoskop dzienny – Waga

Twój znajomy z pracy podejmie decyzję, której uprzednio z Tobą nie skonsultuje, choć będzie dotyczyć Waszego wspólnego projektu. Choć mocno Cię to zdenerwuje, postaraj się nie pokazywać po sobie emocji. Wybuch w pracy na pewno nie przysporzy Ci popularności, a nawet może sprawić, że coraz więcej osób będzie zerkać na Ciebie z niepokojem.

Horoskop dzienny – Skorpion

Choć dzień w pracy przebiegnie nieźle, przykra niespodzianka może Cię czekać po powrocie do domu. Możliwe, że nikt nie będzie za nią odpowiadać – ot, po prostu niefortunne zdarzenie losowe. Na szczęście ktoś z domowników pomoże Ci w rozwiązaniu problemu i razem coś poradzicie na trudną sytuację.

Horoskop dzienny – Strzelec

W końcu uda Ci się porozumieć z kimś, z kim od dawna nie zgadzasz się w jakiejś kwestii. Dzięki przeprowadzonej dziś rozmowie nie tylko przestaniecie się kłócić, ale i podejmiecie współpracę, która szybko okaże się bardzo owocna. Twoje obiekcje wobec tej osoby okażą się po prostu bezpodstawne i spowodowane uprzedzeniem.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nagle okaże się, że Twój awans zawodowy jest bliżej niż myślisz. To wydarzy się całkiem niespodziewanie i nawet trochę Cię zaskoczy. Zaufana osoba pomoże Ci dopełnić wszystkich formalności i wesprze Cię wtedy, gdy najdą Cię wątpliwości. Pomyśl sobie, że już niedługo zajmiesz swoje wymarzone stanowisko w pracy.

Horoskop dzienny – Wodnik

Niespodziewanie zrozumiesz, że ktoś, z kim wiązałaś/wiązałeś ogromne nadzieje, wcale nie jest wobec Ciebie szczery. Ponadto, ma zupełnie inne priorytety i interesują go odmienne sprawy niż Ciebie. Kiedy zrozumiesz, że przed Wami nie ma żadnej wspólnej przyszłości, może Ci być bardzo przykro. Jeśli potrzebujesz, wygadaj się komuś bliskiemu.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś będziesz żyć w ciągłym niedoczasie. Jeśli korzystasz z komunikacji miejskiej, może uciec Ci autobus lub tramwaj, jeśli jeździsz samochodem, utkniesz gdzieś w korku. Do pracy wpadniesz spóźniona/spóźniony i z niczym nie będziesz mogła/mógł się wyrobić. Z poślizgiem dotrzesz też na umówione pod wieczór spotkanie. Przygotuj się na szereg tłumaczeń i zestaw przepraszających uśmiechów – nic na to nie poradzisz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.