Horoskop dzienny - 5 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 5 lutego. Co przyniesie przyszłość? Znów nie wiesz, czego się spodziewać? Przekonaj się, co takiego może przynieść ta niedziela i przygotuj się na różne ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

Możesz mieć dzisiaj spory problem z dogadaniem się z innymi. Nie ma znaczenia, czego będzie dotyczyć rozmowa – po prostu zamkniesz się na pewne argumenty i nie zechcesz odpuścić, choćby nie wiem co. Postaraj się więc spędzać jak najwięcej czasu w samotności, by bez powodu nie drażnić tych, na których Ci zależy.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Niedziela zostanie ułożona pod dyktando osoby, z której poglądami w ogóle się nie zgadzasz. To może doprowadzać Cię do szału, zwłaszcza że nie będziesz miała/miał właściwie nic do powiedzenia. Wykonywanie kolejnych poleceń, choć wcale nie masz takiego obowiązku, może Cię doprowadzić do ostateczności. Jeśli wybuchniesz, pożałują tego wszyscy – łącznie z Tobą.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś wokół Ciebie będzie trwało sporo zagorzałych dyskusji. Lepiej się w nie nie angażuj, zwłaszcza że żadna nie dotyczy Cię bezpośrednio. Biorąc jedną ze stron, definitywnie zrazisz do siebie tę przeciwną, a tego przecież nie chcesz. Pozostań neutralna/neutralny i wysłuchaj każdego, kto będzie tego potrzebował.

Horoskop dzienny – Rak

Twoja niedziela nie będzie niczym szczególnym. Przez większość czasu będziesz się nudzić, a kiedy zaproponujesz komuś wspólne wyjście, okaże się, że ta osoba ma już swoje plany, których obecnie nie może zmodyfikować. Kiedy wreszcie znajdziesz sobie jakieś zajęcie, pojawi się ktoś z rodziny i zacznie męczyć Cię niewygodnymi pytaniami. Uciekniesz od niego dopiero późnym wieczorem.

Horoskop dzienny – Lew

W niedzielę znajdziesz się w centrum zainteresowania. Wszyscy będą Ci prawić komplementy, uśmiechać się i przekazywać najświeższe informacje, o których nie masz pojęcia. Możesz być zaskoczona/zaskoczony tym, jak wielkie cuda może zdziałać pozytywne nastawienie do świata – a wystarczyło je po prostu zmienić wcześniej.

Horoskop dzienny – Panna

Masz problem z jakąś osobą. Ten ktoś zdecyduje się wydać Twój sekret bez względu na Twoje zdanie. Choć poprosisz go, by tego nie robił, nie zareaguje i pozostanie przy swoim. Raczej nie wdawaj się z nim w dyskusję, bo możesz tylko pogorszyć sytuację. Nastaw się na to, że wszystko wyjdzie na jaw i pogódź się z konsekwencjami takiego zdarzenia. Mogą być lżejsze niż przypuszczasz.

Horoskop dzienny – Waga

Dzisiejszy dzień może się dla Ciebie okazać mocno męczący. Sporo osób będzie na Ciebie naciskać w jakiejś sprawie, a Ty nie zdołasz odmówić. Później mocno się zdenerwujesz na swoją naiwność i brak asertywności, ale będzie już za późno. W domu dodatkowo nasłuchasz się wyrzutów, bo nie zdążysz na jakieś ważne rodzinne spotkanie. Nie przejmuj się tym i połóż się spać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Wpadniesz dziś na pomysł, który może się okazać niezwykle skomplikowany do realizacji. Mimo wszystko uprzesz się, by wcielić go w życie. Tak naprawdę, zrobisz to tylko po to, by coś komuś udowodnić. Zastanów się jednak, czy na pewno warto. Twoim przyjaciołom i pozostałym osobom, którym na Tobie zależy wystarczy, że będziesz sobą.

Horoskop dzienny – Strzelec

Już po przebudzeniu odkryjesz, że jesteś mocno zmęczona – nie tyle fizycznie, co psychicznie. Nie sil się na jakąkolwiek aktywność, a postaw raczej na relaks, który pozwoli Ci odreagować. Jeśli byłaś/byłeś z kimś umówiony, lepiej odwołaj to spotkanie – nie tylko dla swojego dobra, ale i dla dobra samej wizyty, której przebieg może w przeciwnym razie pozostać daleki od idealnego.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś bardzo będzie Ci zależeć na tym, by dwie osoby z Twojego otoczenia, które Twoim zdaniem do siebie pasują, wreszcie ze sobą zagadały. Sęk w tym, że Twoje wyobrażenia mogą mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością. Nie licz na to, że stworzysz związek z niczego, bo wydaje Ci się, że powinien funkcjonować w takiej formie. Pozwól lepiej innym samym o sobie decydować, jeśli nie chcesz wywołać kłótni.

Horoskop dzienny – Wodnik

W niedzielę zjawi się u Ciebie sporo osób. Niezależnie od tego, czy planowałeś takie spotkanie u siebie w domu, czy znajomi Cię zaskoczyli, świetnie odnajdziesz się w roli gospodyni/gospodarza. Towarzystwo innych będzie dla Ciebie wspaniałą odskocznią od domowych obowiązków.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś spełni się jakieś Twoje małe marzenie. Choć inni nie będą w stanie pojąć, skąd wziął się Twój ogromny entuzjazm, Ty pokażesz się wszystkim ze swojej najlepszej strony. Pochwalisz się swoim osiągnięciem tylko komuś, komu bardzo na Tobie zależy i kto w lot zrozumie, dlaczego teraz tak bardzo się cieszysz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.