Horoskop dzienny - 4 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 4 lutego. Los lubi płatać figle. Chcesz być pewna/pewny, że i Tobie nie wytnie jakiegoś numeru? W takim razie koniecznie przekonaj się, co takiego wydarzy się już w tę sobotę!

Horoskop dzienny – Baran

Ostatni niepokój odejdzie w zapomnienie. Sobota przyniesie Ci poczucie bezpieczeństwa i pokaże Ci, że nie musisz cały czas oglądać się za siebie. Obok Ciebie jest osoba, która zrobi wszystko, by sprawić Ci radość. Otwórz oczy i w końcu ją dostrzeż, zamiast miotać się bez celu i zabiegać o uwagę osób, które nie zasługują na Twoje zainteresowanie.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

W końcu wrzucisz odrobinę na luz. Dzięki temu zdołasz przeanalizować wszystkie swoje dokonania i przestaniesz tęsknić za tym, co nieosiągalne. Zrozumiesz, co znaczy cieszyć się z tego, co masz. I rzeczywiście docenisz osoby, które stoją przy Tobie murem, niezależnie od tego, co się akurat dzieje. Pamiętaj – masz ogromne szczęście, że jesteś tu, gdzie jesteś!

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Sobota nie będzie Cię niestety rozpieszczać. Rano obudzisz się z potwornym bólem głowy lub pleców. Niezależnie od tego, która dolegliwość akurat Cię dopadnie, będziesz miała/miał problemy z podniesieniem się z łóżka. W dodatku czeka Cię niezapowiedziana wizyta znajomych. Już po godzinie zamarzysz o wieczorze i wypoczynku. Nie tak szybko. Ten dzień będzie Ci się niebywale dłużył.

Horoskop dzienny – Rak

Choć miałaś/miałeś na dzisiaj wielkie plany, pewne zajście sprawi, że momentalnie się one posypią. Stracisz też całkowicie motywację do działania i zdecydujesz się zrobić wyłącznie to, co okaże się konieczne. Kolejne godziny będą Ci przeciekać przez palce, a Ty machniesz na to ręką. Tu masz rację – po co się denerwować na coś, na co aktualnie nie masz wpływu?

Horoskop dzienny – Lew

Wszystko będzie zupełnie inaczej niż się spodziewałaś/spodziewałeś. To jednak wcale nie oznacza, że poczujesz się rozczarowana/rozczarowany. Bardzo możliwe, że któreś rozwiązanie okaże się dużo trafniejsze niż to, które ujrzałaś/ujrzałeś w wyobraźni. Zaufaj losowi, a nie pożałujesz, zwłaszcza że dziś postanowił być dla Ciebie łaskawy.

Horoskop dzienny – Panna

Ktoś zaprosi Cię dzisiaj na niezobowiązujące spotkanie. Jako że zupełnie nie będziesz miała/miał na nie ochoty, zaczniesz gorączkowo myśleć nad tym, jak się z niego wymigać. Problem w tym, że nic przekonującego nie przyjdzie Ci do głowy. Lepiej po prostu bądź szczera/szczery wobec osoby, która Cię zaprosiła, bo jeśli wybierzesz się mimo swojej niechęci, istnieje ryzyko, że zepsujesz zabawę innym.

Horoskop dzienny – Waga

Jeśli będziesz dziś zmęczona/zmęczony, nie wahaj się odpuścić wykonywanie wszelkich domowych obowiązków i po prostu odpocząć. Jeśli nawet domownicy będą na to trochę krzywo patrzeć, nie powinnaś/powinieneś się tym przejmować. Nie jesteś robotem, który musi robić wszystko dla siebie i dla innych. Najwyższy czas, by rodzina zrozumiała, że czasem musisz także zająć się sobą.

Horoskop dzienny – Skorpion

To będzie dla Ciebie dzień wielu spotkań. Na Twojej drodze staną też dawni znajomi, którzy nie odzywali się od miesięcy, a może i lat. Z częścią z nich złapiesz całkiem niezły kontakt, z innymi rozmowa w ogóle nie będzie się kleić. Mimo wszystko, tę sobotę zapamiętasz jako bardzo pozytywną i bogatą w doświadczenia.

Horoskop dzienny – Strzelec

Postanowisz dziś wyjść z cienia, odrzucić szereg zmartwień, które prześladują Cię już od jakiegoś czasu i po prostu otworzyć się na innych. Może zwierzysz się wreszcie przyjaciółce, a może wyżalisz siostrze lub bratu. Kiedy podzielisz się z kimś swoim sekretem, na pewno zrobi Ci się lżej. A o to przecież chodzi, prawda?

Horoskop dzienny – Koziorożec

Będziesz dziś usiłowała/usiłował być stanowcza/stanowczy w jakiejś sprawie, ale niestety Ci nie wyjdzie. Osoba, wobec której podejmiesz zdecydowane działania, wykorzysta Twój słaby punkt i obróci wszystko na swoją korzyść. Jednocześnie uznasz, że nie potrafisz się na tego kogoś długo gniewać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Nie będziesz potrafiła/potrafił dojść do ładu ze swoimi emocjami. Ze względu na pewne nieprzewidziane okoliczności, zaczną się one w Tobie gwałtownie kłębić. Postaraj się, a zdołasz temu zaradzić – prędzej czy później. Postaraj się też dziś nie angażować przesadnie w żadne nowe relacje, bo możesz się pokazać innym od tej gorszej strony.

Horoskop dzienny – Ryby

Jeśli musisz coś sobie przemyśleć, zrób to dzisiaj. Sobota to idealny dzień na refleksje i analizowanie własnych posunięć. W przypadku, gdy nie będziesz czegoś pewna/pewny, zastanów się nad tym dobrze nawet kilkakrotnie. Wiedz, że masz czas, by wszystko zmienić i nie musisz się śpieszyć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.