Horoskop dzienny - 20 stycznia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 stycznia. Wszystko, co nam się przydarza, zostało zapisane w gwiazdach. Chcesz wiedzieć, jaki los czeka właśnie Ciebie? Sprawdź więc swój horoskop na ten piątek i bądź spokojna/spokojny o swoją przyszłość.

Horoskop dzienny – Baran

Sprawę, z którą zmagasz się od dłuższego czasu, niespodziewanie ułatwi Ci pewna osoba, choć jej wsparcia zupełnie się nie spodziewałaś/spodziewałeś. Będziesz wdzięczna/wdzięczny za okazaną Ci pomoc, jednak nie zdołasz tego wyrazić, bo ten ktoś bardzo szybko zniknie. Dokonasz wszelkich starań, by go odnaleźć. Czy Ci się uda? Czas pokaże.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny – Byk

Ten piątek został przez Ciebie bardzo skrupulatnie zaplanowany. Właśnie dlatego wszystko pójdzie Ci jak z płatka – w końcu wiesz, którą czynność wykonać po której i dlaczego tak postąpić. Nikt ani nic nie zdoła Cię wybić z rytmu, jaki sobie narzuciłaś/narzuciłeś. Możesz być z siebie dumna/dumny.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Odczujesz dzisiaj spore osłabienie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. W związku z tym nie bardzo będziesz sobie radzić w pracy, co szybko wychwycą Twoi rywale do konkretnego stanowiska. Możliwe, że wykonają kroki, mające Cię zdyskredytować w oczach Waszego przełożonego. Bądź sobą i postaw na szczerość – szef to doceni.

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny – Rak

Postarasz się dzisiaj zrobić jak najwięcej w kierunku tego, by polepszyć swoją sytuację w pracy. Może Ci się udać szybciej niż myślisz. Bardzo prawdopodobnie, dzięki jakiemuś sprzyjającemu zbiegowi okoliczności, znacznie poprawisz swoje notowania. Jednocześnie, za sprawą bardzo kreatywnego pomysłu, pomożesz pchnąć jakiś ważny projekt do przodu.

Horoskop dzienny – Lew

Przez cały dzień towarzyszyć Ci będzie stres. Nerwowość wprowadzą najdrobniejsze sprawy, na które właściwie nie będziesz mieć wpływu. Postaraj się uspokoić, bo negatywne emocje w niczym Ci nie pomogą. Możesz też opóźnić realizację jakichś obowiązków i narobić sobie zaległości.

Horoskop dzienny – Panna

Nie ma sensu, byś brała/brał na siebie tak dużo obowiązków. Już od dłuższego czasu nie pamiętasz, co to odpoczynek, a znajomi i bliscy skarżą się, że nie masz dla nich czasu. Spróbuj po prostu dokończyć to, co zaczęłaś/zacząłeś i zrób sobie chwilę przerwy. Naprawdę Ci się przyda.

Horoskop dzienny – Waga

Od rana będziesz dostawać miłe wiadomości, możliwe, że całkiem romantyczne. To wprawi Cię w świetny nastrój, którego nie popsuje nawet wyjątkowo marudny współpracownik. I tak będziesz z utęsknieniem wyczekiwać końca pracy, by wreszcie spotkać się z osobą, z którą tak zawzięcie piszesz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Wydarzenie, które tak bardzo Cię stresowało, zostanie przesunięte w czasie bądź w ogóle się nie odbędzie. Z jednej strony odetchniesz z ulgą, z drugiej natomiast poczujesz lekkie ukłucie żalu – w końcu tyle się na to przygotowywałaś/przygotowywałeś. Zamiast jednak przejmować się tym, na co nie masz wpływu, dostosuj się do nowej sytuacji i odkryj jej plusy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dogoni Cię pewna sprawa z przeszłości, którą dawno uznałaś/uznałeś za zakończoną. Choć nie chcesz do tego wracać, pewna osoba nie da Ci wyboru. Wyjaśni się to, czego tak naprawdę nikt dotąd nie ustalił i to niestety nie będą dla Ciebie dobre informacje. Mów prawdę, a ograniczysz przykre konsekwencje swoich wcześniejszych działań.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś będziesz dużo dyskutowała/dyskutował. Rozmowy potoczą się na różne tematy, a Ty nie w każdym się orientujesz. W żadnym wypadku nie udawaj eksperta, bo prawda szybko wyjdzie na jaw. W ten sposób możesz sobie zaszkodzić, a jeśli nawet nie, to najeść się porządnie wstydu.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dzień upłynie dość monotonnie. Dopiero wieczorem czeka Cię miła niespodzianka ze strony kogoś bliskiego. Wspólnie spędzone godziny będą jednymi z najlepszych, jakich doświadczyłaś/doświadczyłeś w ostatnim czasie. Koniecznie to doceń.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny – Ryby

Zapragniesz dzisiaj gdzieś wyjść. Przejrzysz seanse w kinie, zorientujesz się w aktualnych wydarzeniach kulturalnych, zastanowisz się nad wypadem do restauracji lub baru z kimś bliskim. Na pewno znajdziecie coś, co będziecie mogli zrobić razem i świetnie się bawić.

Więcej o: