Horoskop dzienny - 11 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 września. Sobota to dobry czas na wsłuchanie się w swoje myśli i wymianę pozytywnej energii. Sprawdź, co jeszcze przed Tobą.

Horoskop dzienny- Baran 

Barany będą dziś w strefie zen, uda Wam się w końcu odłożyć telefon i znaleźć drogę do samych siebie. Nawet z pozoru błahe rzeczy jak drzemka w ciągu dnia, sesja jogi czy spacer po lesie robią dużą różnicę. 

Zobacz wideo Fusialka z Ekipy Friza uczy się driftować na Speed Games

Horoskop dzienny- Byk

Byki kochają weekendowe wypady do baru. Nowa znajomość, zawarta niby przypadkiem nada głębszy sens waszemu życiu. 

Horoskop dzienny- Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś oczyszczać atmosferę, pozbędziecie się wszystkich starych i niepotrzebnych przedmiotów, przy okazji uciekną też czarne myśli, które opuszczą mieszkanie bliźniąt tą samą drogą.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny- Rak

Raki zdobędą się dziś na odważny krok, który zmieni energię związku. Zmiana będzie pozytywna, nawet jeśli na początku poczujecie się przytłoczeni. 

Horoskop dzienny- Lew

Lwom udało się poukładać życie domowe, czas na konkretną rozrywkę. Ten wieczór należy do Was, wykorzystajcie to dobrze.

Horoskop dzienny- Panna

Panny zrozumieją dziś, że druga strona milczy nie bez powodu. Akceptacja takiego stanu rzeczy przyjdzie Wam z trudem, ale koniec końców będzie dobrze. 

Horoskop dzienny- Waga

Wagi muszą odreagować emocjonujący tydzień, intymne spotkanie w gronie zaufanych przyjaciół, tego właśnie Wam teraz najbardziej potrzeba. 

Horoskop dzienny- Skorpion

Skorpiony czeka dziś miła niespodzianka, przelotna znajomość będzie miała swoją kontynuację na porannej kawie. Miłość wisi w powietrzu, to pewne.

Horoskop dzienny- Strzelec

Strzelca czeka dzień dużych wyzwań. Najważniejsze z nich będą miały miejsce z samego rana w pracy. Od tego jak pójdzie Wasz nowy projekt specjalny, dużo zależy. Czas na intensywną pracę.

Horoskop dzienny- Koziorożec

Koziorożce wiedzą już jaka decyzja będzie dla nich najlepsza. Rewolucja jest nieunikniona, to pewne. 

Horoskop dzienny- Wodnik

Wodniki często zapominają o sobie. W wirze codziennych zajęć rzadko zdarza wam się spojrzeć w lustro. Czas na weekendową metamorfozę. 

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny- Ryby 

Ryby nie chcą przeżywać kolejnych rozczarowań. Tymczasem kolejne sprawy coraz bardziej się komplikują, czasami krok wstecz i spojrzenie na sprawy z dystansu pomaga bardziej niż parcie do przodu za wszelką cenę. 

Więcej o: