''Królowa i konkwistador'' - odc. 36 [05.08.2021]. Streszczenie odcinka

Co czeka nas w 36 odcinku ''Królowej i konkwistadora''? Ines coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy. Sol ma kolejne problemy w klasztorze. Cena pojednania Pedra z ojcem Sancho okazuje się być wysoka.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odc. 36

Rodzina de Heredia przeżywa ciężkie chwile. Dotyczy to zwłaszcza Ines, która z powodu męża chce popełnić samobójstwo. Kobieta otrzymuje wsparcie Constanzy. W tym czasie Pedro postanawia wreszcie wyruszyć do dżungli na poszukiwanie brata. Sol ma duże problemy z powodu spotkania z Juanem. Dziewczyna znowu zostaje ukarana przez matkę Lolę. Dodatkowo jest dręczona przez Margaritę. W Cartagenie pojawia się szansa na pogodzenie się Pedra jako gubernatora z ojcem Sancho. Warunki, jakie stawia zakonnik, są jednak bardzo ciężkie. Czy będzie szansa na to, żeby je spełnić? Czego jeszcze dowiemy się z 36 odcinka ''Królowej i konkwistadora''? Więcej już 5 sierpnia o godz. 20.35 na antenie TVP 1.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

'BrzydUla'"BrzydUla 2". Do serialu wraca dawny bohater. Ponownie zawróci w głowie Uli?

O czym jest fabuła ''Królowej i konkwistadora''?  

''Królowa i konkwistador'' to kolumbijski serial, który ma być jedną z najważniejszych produkcji w letniej ramówce TVP. Wszystkie 60 odcinków zostanie wyemitowane do końca wakacji. Wyprodukowany w 2019 r., przez pewien czas znajdował się na platformie Netflix. O czym, jest jego fabuła? Serial przenosi nas w ciekawe, ale i okrutne realia czasów konkwisty. Większość zdarzeń dzieje się w Nowym Świecie, niektóre w hiszpańskiej Almerii. Głównymi bohaterami są indiańska księżniczka Catalina i hiszpański zdobywca i poszukiwacz złota Pedro de Heredia. Ich drogi przecinają się - mężczyzna ratuje Catalinę i zakochuje w niej z wzajemnością. Niestety, z powodu swojej rodziny musi zdradzić ukochaną. Czy po latach Catalina wybaczy mu, czy też doprowadzi zaplanowaną zemstę do końca? Dowiemy się jeszcze przed końcem wakacji.  

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

'Sexify' - polski serial NetfliksaNetflix ujawnia premiery na sierpień. Na co warto poczekać?

Zobacz wideo "Clickbait - zwiastun. Miniserial o mrocznej stronie social mediów niedługo na Netfliksie
Więcej o: