Horoskop dzienny - 17 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 17 lipca. Chcesz wiedzieć, czy szczęście będzie Ci pisane? Zobacz koniecznie, czego powinnaś/powinieneś się wystrzegać w tę sobotę, a co może stanowić dla Ciebie nieocenioną pomoc.

Horoskop dzienny – Baran

Barany koniecznie powinny dzisiaj postawić na rozładowanie energii, która będzie je rozpierać już od samego rana. Dobrze będzie się zmęczyć. Postaw koniecznie na aktywność fizyczną. Korzystaj z weekendu i po prostu zapomnij na chwilę o wszystkich obowiązkach, jakie Cię przytłaczają – szkoda nerwów, zwłaszcza że te już niedługo odbiją się na Twoim zdrowiu.

Horoskop dzienny – Byk

Chociaż marzysz o wypoczynku i słodkim nicnierobieniu, nie będzie Ci to dane. Niespodziewanie spadną na Ciebie dodatkowe obowiązki związane z domowym życiem. Co więcej, będziesz mieć wrażenie, że wokół Ciebie panuje chaos, a nierozwiązane sprawy zaczynają się namnażać. Postaraj się jednak przetrwać do wieczora, a zobaczysz, że nie jest aż tak źle, a i dla Ciebie nadejdzie wreszcie upragniona chwila wytchnienia.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W tę sobotę usłyszysz wiele rad. Wyjątkowo postaraj się z nich nie korzystać, ponieważ znaczna część z nich będzie podszyta fałszywą troską o Twoją przyszłość. Tak naprawdę osoby chcące Cię do czegoś nakłonić, zadbają wyłącznie o swój interes, bo po prostu stoisz im na drodze do celu. Wsłuchaj się we własny rozum, nie wahaj się też kierować intuicją.

Horoskop dzienny – Rak

Wszystko, co odkładałaś/odkładałeś na potem, możesz zrobić dziś. Ogarnie Cię ogromna moc sprawcza, która pozwoli Ci zrealizować także te zadania, z którymi zazwyczaj sobie nie radzisz lub zajmują Ci one dużo czasu. Skup się na życiu prywatnym, bo możliwe, że na horyzoncie już dawno pojawił się problem, z którego istnienia nawet nie zdajesz sobie sprawy.

Horoskop dzienny – Lew

W Twoje uporządkowane życie dziś wkradnie się nerwowość. Wszystko przez jedno wydarzenie, które pociągnie za sobą kolejne, w łatwy sposób zaburzając harmonię. Wieczór, co do którego miałaś/miałeś plany, niestety pójdzie w zapomnienie. Co gorsza, ktoś z Twoich bliskich nie dotrzyma słowa w bardzo ważnej dla Ciebie kwestii.

Horoskop dzienny – Panna

Najwyższy czas, by zakosztować trochę powietrza. Ostatnie tygodnie spędzałaś/spędzałeś praktycznie cały czas w czterech ścianach. Warto choć odrobinę przewietrzyć mózg i nabrać dystansu do spraw, które spędzają Ci sen z powiek. Zobaczysz – jutro będzie znacznie lepiej!

Horoskop dzienny – Waga

Postaraj się powalczyć z pesymistycznym podejściem do życia, bo dziś możesz coś sobie wmówić albo nawet ściągnąć na siebie nieszczęście. Popołudnie koniecznie spędź w gronie najbliższych, bo już dawno nie mieliście okazji, by razem usiąść i ze sobą szczerze porozmawiać.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ta sobota da Ci do zrozumienia, że nie bardzo panujesz nad tym, co dzieje się w Twoim życiu. Co gorsza, ktoś z Twoich znajomych nagłym telefonem zwali Ci się na głowę z własnymi problemami i nie będziesz mu mogła/mógł odmówić. Wieczorem wreszcie odzyskasz względną kontrolę i zrobi Ci się nieco lżej na sercu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dziś wiele osób zrozumie, że można na Tobie zawsze polegać. Jednocześnie docenią Twoje zaangażowanie w pomoc każdemu, kto jej potrzebuje. Co więcej, będziesz mogła/mógł liczyć na rewanż z ich strony, co okaże się dla Ciebie wyjątkowo pozytywnym zaskoczeniem.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzisiaj Twoim zachowaniem powinna kierować wyjątkowa ostrożność. Niezwykle łatwo będzie Ci się wdać w kłótnię – zarówno na gruncie koleżeńskim, jak i w gronie najbliższych. Postaw raczej na samotność, ponieważ trudno będzie Ci tej soboty znaleźć wspólny język z kimkolwiek, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdziesz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Samodzielnie zadbaj o swoje interesy, bo nikt Ci nie pomoże ani tym bardziej nie zrobi tego za Ciebie. Co więcej, jeśli nawet uda Ci się znaleźć kogoś, kto zdecyduje się zaangażować w Twoje działania, może więcej im zaszkodzić niż pomóc. Musisz się też przygotować na prawdziwą burzę w swoim związku – jeśli tylko odpowiednio szybko nie zareagujesz i nie uspokoisz swojej drugiej połówki.

Horoskop dzienny – Ryby

W tę sobotę nadciągną niespodziewane zmiany, z których zdasz sobie sprawę dopiero po dłuższym czasie. Mimo wszystko, docenisz to, co zaobserwujesz i nie będziesz chciała/chciał wracać do tego, co było wcześniej.

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.