Horoskop dzienny - 15 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 15 lipca. Półmetek miesiąca to dobry czas na krótkie podsumowanie. Sprawdź, czy jesteś gotowy/a na niespodzianki, które w ten czwartek szykują dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś zadowolone z podjętej decyzji, to znak, który doskonale potrafi ocenić potencjalne ryzyko. Wasza intuicja, wiedza i doświadczenie to Wasz największy kapitał. Warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki cały dzień będą bezskutecznie próbowały przeprowadzić pewną ważną rozmowę. Druga strona wyraźnie obawia się, jak dalej potoczą się wspólne losy. W końcu samo wszystko się rozwiąże. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta wybiorą się na długo odkładane zakupy, z natury jesteście raczej wybredni i bardzo oszczędni. Dlatego ten dzień zdecydowanie Wam się należy. Nareszcie możecie wybrać to co już od dawna chodzi Wam po głowie. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaczną przyciągać spojrzenia, macie w sobie dziś magnetyzująca siłę, której naprawdę trudno będzie się oprzeć. Ten dzień ma zwrócić Waszą uwagę na pewność siebie, której niestety Rakom często brakuje. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy w końcu poczują, że wszystkie Wasze sprawy zmierzają w dobrą stronę. Wysiłek kilku ostatnich dnia właśnie zaczyna przynosić efekty. Wszystko idzie po Waszej myśli. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zrozumieją dziś, że los leży w naszych rękach i tylko aktywne działanie może przynieść oczekiwany skutek. Bez inicjatywy nie ma co liczyć na magię w żadnym aspekcie życia. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi odetchną dziś z ulgą, szczera rozmowa skierowała Waszą uwagę na całkiem nowe tory. Problem faktycznie istnieje, ale z zupełnie innej strony. Razem uda Wam się pokonać wszelkie przeciwności losu. Gwiazdy chcą Wam przekazać, że możecie spać spokojnie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zapiszą się dziś na kurs lub szkolenie o charakterze praktycznym. Nowe umiejętności już wkrótce będziecie mogli wykorzystać w pracy, być może dzięki nim uda Wam się też zmienić dotychczasowe miejsce na lepiej płatne zajęcie.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce podejmą dziś ostateczną decyzję, życie na Was nie poczeka, dalsze zwlekanie może tylko pogorszyć aktualną sytuację. To jest właśnie ten czas, aby działać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zdecydują się dziś na zakup nowego samochodu lub nawet mieszkania. W każdym razie szykuje się duża zmiana, która finalnie przysporzy Wam wiele korzyści. To, co kiedyś było niemożliwe, teraz jest w zasięgu ręki. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zaczynają wątpić, czy zaplanowana impreza w ogóle się odbędzie, coraz więcej czarnych chmur zbiera się nad Waszym niebem. Gwiazdy uspokajają, że wszystko skończy się pozytywnie, poproście tylko o pomoc. 

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą wybierać kreację na ważną imprezę, miło jest w końcu spotkać się w kręgu ludzi o tych samych poglądach, w takim środowisku Ryby czują się najlepiej. 

Zobacz wideo Sonia Bohosiewcz oburzona zdjęciami paparazzo pokazuje, jak naprawdę wygląda jej brzuch
Więcej o: