Horoskop dzienny - 2 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 czerwca. Czy w środę gwiazdy będą dla Ciebie przychylne? Sprawdź, jakie niespodzianki czekają na Ciebie w środku tygodnia.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś działać według zasady: dziel i rządź. Nie możecie wszystkiego brać na swoje barki, praca w zespole powinna być sprawiedliwa i Barany nie powinny gasić wszystkich pożarów w samotności.  

Horoskop dzienny - Byk

Byki czeka dziś poważna kłótnia z partnerem. Wygórowane oczekiwania drugiej strony zaczną Was przytłaczać. To, co kiedyś sprawiało radość, teraz jest kolejnym punktem na długiej liście. Może to już czas na małą rewolucję? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś wiatr w żaglach. Ukochana osoba u boku sprawia, że wszystko jest możliwe. Czarne chmury na dobre zniknęły z Waszego nieba, czas na błogi relaks i kolejne toasty za wspólne chwile. 

Kalendarz księżycowy - jak możemy zgodnie z nim dbać o urodę?Kalendarz księżycowy i uroda: jak dbać o włosy w zgodzie z fazami Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zobaczą dziś światełko w tunelu, Wasze problemy już wkrótce znajdą szczęśliwe rozwiązanie. Wystarczy działać powoli i według ściśle określonego planu, a wszystko się przy okazji poukłada. Będzie dobrze, tak jest zapisane w gwiazdach. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy poczują się dziś bardzo samotne, ciężko będzie Wam pogodzić się z faktem, że świat nie kręci się wokół lwich spraw. Im szybciej opuścicie strefę dla egoistów, tym lepiej.

Horoskop dzienny - Panna

Panny przejrzą dziś wyraźnie na oczy, ktoś, kto powinien być dla Was wsparciem, staje się coraz większym ciężarem, który wkrótce stanie się nie do udźwignięcia. Czas pomyśleć o sobie, to już jest najwyższa pora. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś toczyć ostre działa w stronę partnera, który nie kwapi się do pomocy. Tymczasem liczne obowiązki w domu i w pracy zaczynają powoli Was przerastać. To, co teraz uda Wam się ustalić, wprowadzi porządek na najbliższe lata. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś snuć plany na przyszłość, ostatnio los zesłał Wam kilka ciekawych, ale wykluczających się propozycji. Nie wiesz jak podjąć właściwą decyzję? Zapytaj intuicji. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce otrzymają kolejne trudne zadanie, które na dobre przypieczętuje Wasz awans. To, co kiedyś wydawało się niemożliwe, teraz nabiera realnych kształtów. Wsparcie jak zwykle okaże Wam kochająca Ryba. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce poczują się dziś spełnione, Wasze największe marzenia właśnie się realizują. To bardzo dobry okres dla Koziorożca. Wieczorem otrzymacie ciekawą wiadomość od Wodnika. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś poruszone, coś, co kiedyś wydawało Wam się takie oczywiste, teraz staje się coraz bardziej obce i mroczne. Pomocy i wsparcia udzieli Wam Koziorożec, który będzie mógł spojrzeć na wszystko świeżym okiem. 

Chryzopraz - poznaj właściwości i działanie.Chryzopraz - właściwości, działanie, znaczenie

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś triumfować na całej linii. Ten, kto kojarzy znak Ryb z romantyczną i delikatną naturą, może bardzo się zdziwić. Uporu i determinacji na drodze do celu Wam nie brakuje. 

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją
Więcej o: