Horoskop dzienny - 29 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 maja. Przyszłość niejedno ma oblicze. Chcesz wiedzieć, jakie objawi się w tę sobotę? Sprawdź koniecznie, co Cię czeka.

Horoskop dzienny – Baran

W sobotę życie będzie wymagało od Ciebie przede wszystkim rozwagi. Z tego względu powinnaś/powinieneś przede wszystkim kierować się rozsądkiem, a wszelkie emocje odstawić na bok, by nie zaburzały Twojego osądu. Skup się i samodzielnie podejmij decyzję odnośnie swoich przyszłych decyzji, ignorując podpowiedzi otoczenia, ponieważ trudno będzie znaleźć kogoś, kto rzeczywiście rozumie Twoją sytuację.

Horoskop dzienny – Byk

Nie będziesz mogła/mógł dziś zrozumieć, dlaczego pewna bliska Ci osoba zachowuje się tak, a nie inaczej. Gdybyś nie potrafiła/potrafił odgadnąć jej emocji i uczuć, postaraj się zapytać o nie wprost, bo może źle postępujesz, nie uwzględniając jej w swoich planach.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta będą dzisiaj narażone na spore nieprzyjemności. Mimo tego, postaraj się zachować szczerość wobec innych i nie zmykaj się na nich, ponieważ w większości zależy im na tym, by Ci pomóc. Nie skarż się też w związku ze swoimi problemami osobistymi – staraj się poradzić sobie z nimi samodzielnie.

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny – Rak

Nie możesz być tak ufna/ufny, jak dotychczas, ponieważ pewna osoba postanowi to wykorzystać i zacznie Tobą manipulować. Co więcej, za dużo zdradzasz o sobie innym, a pewne niewygodne informacje można łatwo wykorzystać i zwrócić przeciwko Tobie.

Horoskop dzienny – Lew

Powinnaś/powinieneś ćwiczyć silną wolę, bo ostatnio miewasz problemy z samokontrolą. Niektórzy mogą przez to zacząć Cię unikać, uznając, że jesteś nieprzewidywalna/nieprzewidywalny i trudno z Tobą wytrzymać. Kiedy jednak okiełznasz swoje emocje, przekonają się, że nie ma się czego bać.

Horoskop dzienny – Panna

Za bardzo skupisz się na tym, co jeszcze możesz poprawić w życiu zawodowym. Nie będziesz myśleć o niczym innym, tylko o pracy, a to poważnie odbije się na Twojej relacji z domownikami. Postaraj się choć na chwilę oderwać od swoich planów dalekosiężnej kariery, bo Twoi bliscy naprawdę Cię potrzebują – tu i teraz.

Horoskop dzienny – Waga

Nie trać wiary w siebie. Postaraj się zaufać temu, co robisz i nie torpedować od razu wszystkiego, co wymyślisz. Nie słuchaj innych i nie daj się zniechęcić, jeśli czujesz, że właśnie robisz to, co powinnaś/powinieneś. Ciesz się rezultatami swoich działań i bądź w pełni zadowolona z tego, jak osiągniesz cel.

Horoskop dzienny – Skorpion

Dzisiejszy dzień powinnaś/powinieneś poświęcić swojej/swojemu przyjaciółce/przyjacielowi. Prawdopodobnie ma poważne kłopoty, z których nie chce Ci się zwierzać, by Cię nie martwić. Postaraj się zrozumieć istotę problemu i okazać odpowiednie wsparcie. Może się okazać, że tylko Ty możesz okazać się pomocna/pomocny w danej sprawie.

Horoskop dzienny – Strzelec

Choć do tej pory twardo stąpałaś/stąpałeś po ziemi, nagle zaczną Cię interesować Twoje sny. Postaraj się jednak nie wierzyć ślepo w ich znaczenie, bo wszystko może się diametralnie zmienić, w zależności od kontekstu. Nie zdziw się jednak, gdy część z nich się spełni.

Horoskop dzienny – Koziorożec

W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która bardzo Ci się spodoba. Co więcej, ona również wykaże Tobą zainteresowanie. Nie śpiesz się jednak i miej się na baczności, bo niewykluczone, że ten ktoś chce Cię tylko wykorzystać do własnych celów. Unikaj manipulatorów i nie daj się pochwycić w ich sidła.

Horoskop dzienny – Wodnik

W tę sobotę świetnie będzie Ci szkło wykonywanie kolejnych zadań domowych. Nawet Twoja rodzina doceni starania, jakie podejmiesz, by wprowadzić w domu rodzinną atmosferę. Na pewno miło będzie wraz z jej członkami wspólnie zasiąść przed telewizorem i obejrzeć, co chcecie.

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Ryby

Twoje życie powoli staje się monotonne. To przez rutynę, w którą właśnie popadłaś/popadłeś. Nic dziwnego, że już nic Cię nie cieszy, a wszystko wydaje się strasznie powtarzalne. Jeśli jednak potrzebujesz jakichś zmian, zacznij od siebie, by inni zobaczyli, że się starasz.

Zobacz wideo Klara Lewandowska ćwiczy z hula-hop
Więcej o: