Horoskop dzienny - 28 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 maja. Ciekawi Cię, co zdarzy się już w piątek? Sprawdź koniecznie, czy znajdziesz wreszcie szczęście, czy może raczej dopadnie Cię pech.

Horoskop dzienny – Baran

Ten dzień przyniesie Ci ulgę. Niespodziewanie rozwiążesz problem, co do którego powoli już się poddawałaś/poddawałeś. Postaraj się to uczcić w towarzystwie zaufanych osób. Jeśli natomiast znajdziesz chwilę na relaks, koniecznie ją wykorzystaj.

Horoskop dzienny – Byk

Byki będą dzisiaj na tyle odważne, by podejmować szereg decyzji, do jakich w innych okolicznościach nikt nie byłby w stanie ich nakłonić. Mimo wszystko, jeśli nie masz pewności, czy dobrze robisz, zapytaj o zdanie najbliższej osoby. Ta na pewno udzieli Ci mądrej rady.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko, że znajdziesz w sobie odwagę i wykonasz kolejny krok. Koniecznie ustal, co jest dla Ciebie bardzo ważne, a co obchodzi Cię trochę mniej, by ustalić najpewniejszą drogę do realizacji celów.

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny – Rak

Twoje plany, na szczęście tylko te bezpośrednio dotyczące tego dnia, legną w gruzach. Możliwe, że poczujesz się sfrustrowana/sfrustrowany, nie mogąc nic na to zaradzić. Pociesz się jednak, że kolejny tydzień przyniesie gwałtowne zmiany na lepsze.

Horoskop dzienny – Lew

W ten piątek będziesz sprawiać wrażenie niezwykle znużonej/znużonego. Niewykluczone, że masz już dość jakiejś sytuacji i powoli zaczyna Cię ona męczyć. Weź się w garść i spróbuj rozwiązać kłopot, który tak mocno Cię dręczy. Tylko wtedy odzyskasz równowagę i wszelkie chęci do życia.

Horoskop dzienny – Panna

Dzisiaj okażesz się niezwykle kreatywna/kreatywny. Zaskoczysz wszystkich bliskich znajomych, a pojawią się także całkiem nowe osoby na Twojej drodze, które również będą zachwycone tym, czego dokonasz. Nie wahaj się ani chwili dłużej, bo w ten sposób marnujesz swój niebywały potencjał.                                                                                                                                                     

Horoskop dzienny – Waga

Tego dnia będziesz zupełnie skupiona/skupiony na sobie. Właśnie dlatego innym trudno będzie z Tobą wytrzymać. Z jednej strony staniesz się strasznie marudna/marudny, z drugiej zaś wymyślasz sobie szereg chorób, których praktycznie nie możesz lub przynajmniej nie powinnaś/powinieneś mieć.

Horoskop dzienny – Skorpion

Postaraj się dzisiaj unikać tych osób, z którymi nigdy się nie zgadzasz. Jeśli wdasz się w jakąś większą dyskusję, wyjdzie z tego prawdziwa katastrofa. Po prostu zdaj się na siebie i rób to, co umiesz najlepiej, a na pewno wszystko się samo poukłada.

Horoskop dzienny – Strzelec

Najwyższy czas, byś zrobiła/zrobił sobie podsumowanie całego swojego życia. Czy na pewno zrobiłaś/zrobiłeś wszystko tak, by uniknąć kluczowych problemów? A może zmieniła Ci się koncepcja? Zwróć uwagę na to, czy nie powielasz własnych błędów. Jeśli tak, zrób coś z tym, bo już niedługo stanie się za późno.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Piątek będzie dniem, w którym chętnie pomożesz innym zrealizować ich zadania. Wspólnymi siłami szybko dojdziecie do celu, a Ty poczujesz satysfakcję, jakbyś sama/sam wszystko wymyśliła/wymyślił. Pomyśl, co jeszcze możesz dzisiaj zrobić i wykorzystaj swoje pozytywne nastawienie po to, by zabrać się za te sprawy, z którymi do tej pory nie było Ci po drodze.

Horoskop dzienny – Wodnik

Na Twojej drodze pojawią się miliony przeszkód. Nie poddawaj się jednak i walcz, bo najgorsze, co możesz zrobić, to po prostu zrezygnować z jakichkolwiek działań. Jeśli tylko wykażesz się determinacją, uda Ci się wyjść na prostą.

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby będą dzisiaj strasznie uparte. Jeśli jednak zauważysz, że Twoje dotychczasowe działania nie przynoszą efektów, nie kontynuuj ich bezmyślnie, a zastanów się nad tym, co konkretnie idzie nie tak, by to zmienić. Możesz też postawić na odpoczynek i powrócić do realizacji tego konkretnego zadania za parę dni.

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat
Więcej o: