Horoskop dzienny - 24 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 maja. Chcesz wiedzieć, czego oczekiwać po poniedziałku? Sprawdź, co może Cię czekać tego dnia i przygotuj się na każdą z ewentualności.

Horoskop dzienny – Baran

W poniedziałek, chcąc nadrobić swoje dotychczasowe zaległości, zbyt mocno skoncentrujesz się na pracy. Nic dziwnego, że z tego powodu zupełnie stracisz poczucie czasu i kontakt z rzeczywistością. Nawet w domu będziesz wracać myślami do swoich obowiązków, niewykluczone też, że znowu do nich usiądziesz.  Zwróć jednak uwagę na to, co dzieje się z domownikami, bo możliwe, że w powietrzu wisi jakaś awantura, na którą nie zwróciłaś/zwróciłeś uwagi.

Horoskop dzienny – Byk

Niespodziewanie dostaniesz propozycję, która pozytywnie Cię zaskoczy, zwłaszcza że w ostatnim czasie miewasz problemy z płynnością finansową. Co więcej, oferta, jaką otrzymasz, może też spodobać Ci się ze względu na to, że będzie się w znacznym stopniu pokrywać z Twoimi zainteresowaniami. Wreszcie zyskasz szansę robienia czegoś, co kochasz i zarabiania na tym.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Ten poniedziałek okaże się dla Ciebie wyjątkowo zimnym prysznicem, ponieważ pewne przedsięwzięcie, do którego podeszłaś/podszedłeś bardzo emocjonalnie, zaliczy poważną wpadkę. Nie przejmuj się jednak, bo już wkrótce otrzymasz wsparcie z najmniej oczekiwanej strony. Miej oczy dookoła głowy i nie zamykaj się na nowe rzeczy.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny – Rak

Dziś wreszcie uda Ci się zapomnieć o dawnych problemach, a przy okazji rozwiążesz kilka tych całkiem aktualnych. Zaczniesz też analizować coś zupełnie nowego, czego do tej pory nie brałaś/brałeś pod uwagę w swoich planach. Bardzo możliwe, że spojrzysz zupełnie inaczej na kwestie, które do tej pory uważałaś/uważałeś za pewne i nie do ruszenia.

Horoskop dzienny – Lew

Sama/sam zdziwisz się swoim wyśmienitym humorem. Twoja pogoda ducha szybko udzieli się otoczeniu, a wszyscy nagle zaczną postrzegać Cię jako osobę bardzo pozytywną i towarzyską. Dzięki temu uda Ci się uzyskać motywację do pracy, która już od dłuższego czasu nie idzie Ci tak, jak powinna. Przed Tobą wspaniały czas – nie oglądaj się za siebie i działaj!

Horoskop dzienny – Panna

Jeśli zdecydujesz się dzisiaj podejmować jakąś wiążącą decyzję, prawdopodobnie będziesz się musiała/musiał liczyć ze zdaniem osób trzecich. Nie wszystko okaże się tak oczywiste, jak z początku myślałaś/myślałeś, dlatego po wszystkim możesz odczuć niewielki niesmak. Pamiętaj jednak, że Twoi bliscy zawsze będą w stanie Ci pomóc i zrozumieją każdy Twój wybór.

Horoskop dzienny – Waga

Dążąc do pewnego wydarzenia, do którego ma dojść w niedalekiej przyszłości, będziesz z entuzjazmem podchodzić do swoich obowiązków, byle tylko ukończyć je jak najszybciej i przyśpieszyć czas. Jeśli chciałabyś/chciałbyś w coś zainwestować, poniedziałek będzie do tego najlepszym momentem.

Horoskop dzienny – Skorpion

Optymizm nakaże Ci z radością patrzeć w przyszłość i tryskać energią w chwili, gdy inni będą mieli już dość. Wiele osób doceni Twoją postawę, choć nie zabraknie też tych sfrustrowanych, którzy będą Ci zazdrościć podejścia do poszczególnych spraw. Koniecznie znajdź moment dla znajomego, potrzebującego dzisiaj Twojego wsparcia.

Horoskop dzienny – Strzelec

Najwyższy czas, by wreszcie w siebie uwierzyć. Brak osiągnięć niestety ma swoją przyczynę w tym, że niczego nie jesteś pewna/pewien i boisz się podejmować zdecydowane kroki, mające doprowadzić do zmian. Jeśli się nie przełamiesz, w przyszłości będziesz żałować.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzięki małemu sukcesowi w pracy, który udało Ci się osiągnąć, poczujesz się znacznie pewniej. Wreszcie to, co do tej pory uznawałaś/uznawałeś za całkowicie niemożliwe, stanie się możliwe. Uwierzysz, że stać Cię na więcej i wykorzystasz cały drzemiący w Tobie potencjał, zamiast niepotrzebnie się ograniczać.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewne sprawy, które bardzo Ci ciążyły, wreszcie zostaną rozwiązane. Dzięki temu ogarnie Cię ta ogromna ulga, że będziesz chciała/chciał świętować swoje małe "zwycięstwo" z bliskimi i znajomymi. Na pewno znajdziesz czas i miejsce, by wprowadzić swój plan w życie.

Za przepowiadanie końca świata do tej pory brali się wizjonerzy i kapłani, a nie naukowcy. Uspokaja nas to, że większość fatalnych dla świata przepowiedni jednak się nie sprawdziła.Najpopularniejsze przepowiednie o końcu świata

Horoskop dzienny – Ryby

W ten poniedziałek będziesz musiała/musiał wykazać się dużą kreatywnością, jeśli chcesz, by Twój pomysł został doceniony przez innych. Czeka Cię poważna batalia z współpracownikami o pierwszeństwo w kluczowym przedsięwzięciu. Zachowaj spokój i nie daj się sprowokować, bo inaczej błyskawicznie wszystko zaprzepaścisz.

Zobacz wideo Kinga Sawczuk wymienia trzech ulubionych czlonków Ekipy Friza [Lista Plotka]
Więcej o: