Horoskop dzienny - 20 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 maja. Dopisuje Ci szczęście, a może raczej prześladuje pech? Przekonaj się, co zaplanował dla Ciebie los na czwartek i na co powinnaś/powinieneś się przygotować.

Horoskop dzienny – Baran

Nie odpuścisz,  dopóki nie uda Ci się rozwiązać pewnego problemu, z którym wciąż się zmagasz. Uda Ci się jednocześnie zażegnać konflikt, choć sama/sam nie będziesz w niego zaangażowana/zaangażowany. Jeśli czujesz, że w którejś spośród Twoich relacji coś się psuje, postaraj się wykorzystać życiowe doświadczenia, a także własną elokwencję do tego, by ją naprawić.

Horoskop dzienny – Byk

Postaraj się dzisiaj nie przytłaczać się niepotrzebnie górą obowiązków. Już jesteś przemęczona/przemęczony, a jeśli weźmiesz na swoje barki jeszcze więcej, możesz sobie zaszkodzić i jednocześnie popełnić błąd, który trudno będzie naprawić.  Wieczorna rozmowa, na jaką tak czekasz, może mocno Cię rozczarować. Spróbuj się tym nie przejmować i szukać pozytywów, wynikających z tej sytuacji.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Czwartek będzie dla Ciebie dniem dobrych wiadomości. Ktoś z Twoich bliskich pozytywnie Cię zaskoczy, a Ty okażesz mu wdzięczność za jego wsparcie. W pracy zbudujesz zespół, dzięki któremu uda Ci się osiągnąć to, czego samodzielnie nie potrafiłaś/potrafiłeś dokonać od dłuższego czasu.

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny – Rak

Wciąż wahasz się przed podjęciem decyzji, która mogłaby doprowadzić do znaczących zmian w Twoim życiu. Odrzuć strach, bo najprawdopodobniej jest zupełnie bezpodstawny. Wiedz, że czwartek to odpowiedni moment, by zacząć realizację swoich celów, zwłaszcza tych dalekosiężnych. Choć musisz się liczyć ze sporym wysiłkiem, miej świadomość, że na pewno się opłaci.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś dopadnie Cię nuda. Skoro nie masz co robić, poświęć swoją uwagę bliskim oraz znajomym. W ten sposób uda Ci się poprawić najważniejsze dla Ciebie relacje. Postaraj się zadbać o dobre samopoczucie zarówno wśród tych, na których Ci zależy, jak i swoje własne.

Horoskop dzienny – Panna

Choć wydaje Ci się, że wszystko robisz tak, jak powinnaś/powinieneś, Twoja druga połówka może mieć do Ciebie poważne pretensje. Zwracaj na nią częściej uwagę, postaw na drobne słowa i gesty, bo to ich może brakować w Waszej relacji. Pamiętaj, że okazywanie uczuć nie jest powodem do wstydu i zostanie przez nią bardzo dobrze odebrane.

Horoskop dzienny – Waga

Zaskoczy Cię dzisiaj wyjątkowo dobra atmosfera, zarówno w domu, jak i w pracy. Choć z początku może Ci się wydawać, że pewne sprawy poszły nie tak, jeśli spojrzysz na nie pod innym kątem, znajdziesz satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Spotkasz kogoś, kto okaże się bardzo ważny w Twoim dalszym życiu. Nie lekceważ jego rad, bo okażą się nad wyraz trafne.

Horoskop dzienny – Skorpion

Może czas wreszcie sięgnąć po marzenia? Już od jakiegoś czasu nic nie sprawia Ci przyjemności, a praca to jeden z Twoich przykrych obowiązków. Spróbuj coś zmienić, a jeśli to z jakichś względów niemożliwe, poświęć się swojej pasji i traktuj ją jako odskocznię od pracy, za którą nie przepadasz. Na pewno łatwiej będzie Ci realizować kolejne zadania służbowe, gdy w domu będzie czekało na Ciebie coś, co kochasz.

Horoskop dzienny – Strzelec

W ten czwartek uda Ci się doprowadzić do rozwiązania kilku poważnych konfliktów. Poprawisz swoje relacje międzyludzkie, które nigdy nie były jeszcze na tak dobrym poziomie. Ciesz się swoim szczęściem i poświęcaj czas najbliższym.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Jeśli myślisz o większych inwestycjach, dziś jest na nie odpowiedni dzień. Przeanalizuj wszystkie oferty, które do tej pory dostałaś/dostałeś, bo wśród nich na pewno znajduje się coś, co Cię usatysfakcjonuje,  a na co wcześniej nie zwróciłeś uwagi. A gdybyś miała/miał problem z podjęciem decyzji, poproś o pomoc kogoś znajomego.

Horoskop dzienny – Wodnik

Za bardzo skupiasz się na rzeczach materialnych, lekceważąc to, co naprawdę istotne. Poświęć uwagę swoim najbliższym, rozwiń skrzydła, zamiast kurczowo trzymać się tego, co sobie wypracowałaś/wypracowałeś. Niewykluczone, że omija Cię coś ważnego, czego zupełnie nie zauważasz.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś powinnaś/powinieneś dobrze przeanalizować każdą swoją decyzję, ponieważ łatwo Ci będzie popełnić błąd, a zdecydowanie trudniej go naprawić. Pohamuj też emocje, ponieważ Twoje dzisiejsze zachowanie może się wydać innym zbyt impulsywne, a chyba nie chcesz, by Cię z czymś takim kojarzyli.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko? "Mój Radosław ma swoje plany"
Więcej o: