Horoskop dzienny - 19 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 19 kwietnia. Sprawdź, jak zacznie się ten tydzień i czy gwiazdy będą dla Ciebie łaskawe.

Horoskop dzienny - Baran

Barany przeprowadzą dziś ważną rozmowę z szefem. Po latach poświęceń należy Wam się podwyżka. Czy uda Wam się osiągnąć cel? Wszystko zależy od argumentów, dobrze się przygotujcie. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki otrzymają dziś propozycję pomocy, ale gwiazdy przypominają, że w życiu nie ma nic za darmo. Zaciągnięty dług trzeba będzie spłacić i to z nawiązką. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta tęsknią dziś za kimś, kto zawiódł Wasze zaufanie. To już zdarzało się w przeszłości, dlatego gwiazdy radzą Wam raz na zawsze zapomnieć, zanim będzie za późno na wyjście z tej relacji bez zobowiązań. 

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś poruszone tym, że ktoś zachowa się wobec Was nieuczciwie. Gwiazdy radzą poczekać, karma wraca, a zemsta najlepiej smakuje na zimno. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy lubią mieć wszystko pod kontrolą, ale nie dzisiaj. Poniedziałek zaskoczy Was mnóstwem niespodzianek, które sprawią Wam ogromną radość. Warto czasami odłożyć plany na bok. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą się dziś bacznie przyglądać komuś, kto ma pewną tajemnicę. Szybko okaże się, że sekret, który wyjdzie dziś na jaw to forma żartu, to skutecznie rozluźni atmosferę.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi pogrążą się dziś w pracy. To dla Was forma odpoczynku, po ciężkim weekendzie miło będzie wrócić tam, gdzie czujecie się swobodnie, czyli wśród słupków i tabelek. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony lubią, gdy wszyscy wokół są zgodni, ale nawet dzieci wiedzą, że to niemożliwe. Czy uda pogodzić się zwaśnione strony? Raczej jest to mało prawdopodobne. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś pomagać komuś, kto rzadko się odwdzięcza. Ten nieuczciwy układ powinien się zakończyć, bliscy od dawna dają Wam ultimatum. Czas ich posłuchać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Nieustannie robicie sobie różne listy rzeczy do zrobienia, tym razem gwiazdy radzą odpuścić i przekazać obowiązki na barki partnera. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki całkiem nieświadomie zamieszają dziś w najbliższym otoczeniu. Ktoś bardzo pragnie być czyimś numerem jeden, tymczasem Wodniki staną mu na drodze. 

Pierścień Atlantów - co to jest i jakie ma znaczenie?Pierścień Atlantów - poznaj znaczenie i zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś przyciągać pełne uwielbienia spojrzenia, ale finalnie i tak niewzruszone wrócicie w ramiona partnera. Lojalność to Wasze drugie imię, tylko czy druga strona Was docenia? 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Halinka i Jadzia z "Sanatorium miłości" poróżniły się. Manowska jest w szoku