Horoskop dzienny - 16 kwietnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 kwietnia. Jak przedstawia się końcówka tygodnia? Sprawdź, co czeka Cię na początek weekendu.

Horoskop dzienny - Baran

Barany od południa myślami będą daleko poza biurem. Już czas zapomnieć o problemach zza biurka i skupić się na sprawach domowych. Szykuje się miła impreza, czas na zakupy. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zechcą dziś popracować nad sobą, cały czas powtarzacie pewien schemat, którego nie uda Wam się opuścić, dopóki nie nabierzecie dystansu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta z radością zrzucą nudne biurowe ciuchy na rzecz wygodnych jeansów i miłej w dotyku bluzy z kapturem. To już czas, aby wyruszyć na spotkanie ku przygodzie. Jesteście gotowi!

Ranking żon według znaków zodiakuRanking kochanek według znaków zodiaku: ognista bogini czy wymagająca partnerka, która od seksu woli rozmowę?

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś szykować się do romantycznej randki, druga strona staje na głowie, aby Wam zaimponować. Rak do nowego związku podchodzi raczej z rezerwą. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy wybiorą się dziś na przejażdżkę rowerem to wasza ulubiona forma spędzania aktywności. Po drodze może Was minąć miłość na całe życie, tak że rozglądajcie się uważnie i koniecznie róbcie przystanki. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś płakać w poduszkę, jak zwykle potencjalny partner pokazał swoje prawdziwe oblicze. Na przyszłość gwiazdy radzą czytać wyraźne znaki, których zdarza Wam się udawać, że nie widzicie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś miło spędzać czas z przyjaciółmi. To, co jeszcze nie tak dawno wydawało się niemożliwe, teraz okaże się zupełnie proste.  

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś zastanawiać się, czy nowe uczucie jest warte poświęceń, ktoś bardzo chce wrócić do Waszego życia. Pytanie brzmi: dlaczego je opuścił?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mają już dość niańczenia współpracowników, przez to Wasza praca ciągle leży odłogiem. Czas zatroszczyć się o swoje projekty i nie oglądać się na innych. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś czarować, Wasz nowy wizerunek sprawi, że otrzymacie kilka ciekawych propozycji. Wybór nie będzie prosty, warto posłuchać intuicji. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki spędzą dziś miłe popołudnie w gronie rodzinnym, kiedyś to była Wasza codzienność, później każdy poszedł w swoją stronę. Czas zebrać wszystkich przy jednym stole. 

Fazy księżyca - poznaj podział na cztery fazy.Fazy księżyca - jak wpływają na nasz organizm? [opisy i porady]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś prowadzić ostre negocjacje, ten kto myśli, że delikatna Ryba nie zna się na interesach i raczej nie liczy pieniędzy, bardzo się zdziwi. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Żona Janusza Chabiora nie przyjęła nazwiska męża. Zdradziła nam, dlaczego