Horoskop dzienny - 5 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 5 marca. Nowy dzień - nowe możliwości. Pamiętaj, że w gwiazdach możesz znaleźć odpowiedź na to, co się w nim wydarzy.

Horoskop dzienny - Baran

Piątek to nie jest twój ulubiony dzień. Zanim wpadniesz we właściwy rytm, upłynie nieco czasu. Najlepszym wsparciem w tych trudnych godzinach będzie dla ciebie filiżanka kawy i coś słodkiego. Popołudnie minie bez większych fajerwerków.

Horoskop dzienny - Byk

Co nagle to po diable. Kieruj się tym, gdy na horyzoncie pojawi się perspektywa szybkiego zarobku. Przemyśl wszystko dokładnie, byś później nie żałował pochopnej inwestycji. Jeśli nie jesteś pewny tego co robisz, zasięgnij rady bliskiego przyjaciela. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie dla ciebie trudny i emocjonalny dzień. Wydarzy się coś, co mocno cię poruszy i sprawi, że nie dasz rady zająć się swoimi codziennymi sprawami. Popołudnie poświęcisz na odpoczynek i refleksje, które już od dawna krążą w twojej głowie. 

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny - Rak

Wiedz, że z każdej sytuacji istnieje jakieś wyjście. Nawet jeśli teraz go nie widzisz, nie oznacza to, że go nie ma. Zawsze możesz poprosić o radę kogoś, komu ufasz. Spojrzenie osoby z zewnątrz często pozwala złapać nową, dotychczas nieznaną perspektywę. 

Horoskop dzienny - Lew

Na horyzoncie pojawią się problemy zdrowotne. Nie możesz ich lekceważyć. Coraz częstsze doznania bólowe nie mogą być przez ciebie tolerowane. Musisz odwiedzić specjalistę i znaleźć przyczynę ich występowania. 

Horoskop dzienny - Panna

Zazwyczaj jesteś poukładany i zorganizowany, jednak nie dziś. Zakręcony poranek sprawi, że całkowicie wypadniesz ze zwykłego rytmu i wszystkie twoje działania do końca dnia będą przypominały chaotyczne szamotanie ptaka w klatce. 

Horoskop dzienny - Waga

Nawet kiedy nie myślisz o pracy to towarzyszy ci ona na każdym kroku. Dziś też tak będzie. Teoretycznie wolne przedpołudnie poświęcisz na analizowanie ważnych kwestii związanych z realizowaniem swoich zadań zawodowych, a wieczorem czeka cię pilny telefon i być może delegacja. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Zazwyczaj potrafisz zachować spokój nawet w ekstremalnych warunkach, jednak dziś się to nie wydarzy. Bezpodstawne oskarżenie wywoła u ciebie atak furii. Postaraj się okiełznać emocje, gdyż przypadkiem możesz urazić osoby niewinne, którym na tobie zależy.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiejszy dzień zapowiada się dla Strzelca nad wyraz spokojnie. Wszystko będzie toczyć się zwykłym rytmem, a dopiero pod koniec dnia może cię spotkać niespodzianka przygotowana przez twojego partnera. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Każdego dnia zastanawiasz się, czy twoje droga zawodowa jest tą właściwą. Rozmyślanie nad tym daje ci coraz częściej powody do stwierdzenia, że tak nie jest. Weź więc sprawy we własne ręce i spróbuj podjąć się nowych wyzwań edukacyjnych, które pozwolą ci zmienić zawód.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie zawsze możesz być numerem jeden. Twoja wrodzona ambicja każe ci zawsze być liderem, ale w niektórych sprawach lepiej nie wychodzić przed szereg. Bardzo szybko przekonasz się, że w tym przypadku wiąże się to tylko i wyłącznie z negatywnymi konsekwencjami.

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą miały wyjątkowo udany piątek. Na swojej drodze nie napotkają żadnych komplikacji ani nieprzewidzianych sytuacji. Wieczorem możesz sobie pozwolić na odrobinę relaksu z książką w ręce.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Podekscytowana Blanka Lipińska liczy na nominacje do Złotych Malin