Horoskop dzienny - 3 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 3 marca. Środa za pasem. Sprawdź już dziś, co czeka cię w środku tego tygodnia. Czy masz szansę na chwilę wytchnienia?

Horoskop dzienny - Baran

Ostatnio masz problemy z opanowaniem ilości obowiązków, które na ciebie spadły. Planowanie nie jest  twoją najmocniejszą stroną, musisz więc poświęcić mu więcej uwagi. Czas, który poświęcisz na ułożenie planu działania, pozwoli ci na przemyślenie wielu kwestii organizacyjnych.

Horoskop dzienny - Byk

Czas zadbać o twoje relacje z partnerem. Ostatnio inicjatywa cały czas znajduje się po jego stronie. Ale tak dłużej być nie może. Lekceważenie z twojej strony może się obrócić przeciwko tobie, a na naprawę uczynionej krzywdy może być zbyt późno.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie ulegaj presji otoczenia. Choć wokół wiele osób będzie ci doradzać, abyś nie podejmował pochopnych decyzji ty zdaj się na swoje przeczucie - w końcu nigdy cię ono nie zawodzi. W ten sposób nie tylko odniesiesz sukces, ale utrzesz też nosa niedowiarkom.

Kwiat lotosu - poznaj jego znaczenie.Kwiat lotosu - jak go wykonać? Jak ta pozycje wpływa na nasz organizm?

Horoskop dzienny - Rak

Zdrowie jest najważniejsze. Ostatnio zapomniałeś o tym często powtarzanym zdaniu. Zwróć uwagę na sygnały, które daje ci organizm. Ciągłe przemęczenie, apatia, ból głowy? Zadbaj o siebie, zmień nawyki dotyczące odżywiania i aktywności fizycznej, a poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny - Lew

Sukces to twoje drugie imię. I choć dojście do niego kosztowało cię sporo wyrzeczeń, to jednak jego smak wynagradza niemal wszystkie problemy. Dziś jest twój dzień. Świętuj swoje 5 minut z najbliższymi, którzy wspierali cię w trudach.

Horoskop dzienny - Panna

W twoim otoczeniu pojawił się fałszywy przyjaciel. I choć na pierwszy rzut oka nic nie wskazuje na to, aby miał złe zamiary, to miej się na baczności. Pod maską troski skrywa bowiem niechęć i zawiść w stosunku do twojej osoby.

Horoskop dzienny - Waga

Koniecznie pomyśl o swoich najbliższych, którzy od jakiegoś czasu nie mają z tobą kontaktu. Taki stan rzeczy nie powinien dłużej trwać, gdyż narazisz na szwank więzi, które was łączą. Wyjdź z inicjatywą spotkania - nawet jeśli nie wypali, będziesz mieć czyste sumienie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nawet kiedy śpisz, myślisz o pracy. Postaraj się oddzielić życie zawodowe od prywatnego, gdyż w innym wypadku popadniesz w pracoholizm. Warto np. powrócić do dawno zapomnianej i odłożonej na półkę pasji, która pochłonie twój czas i pozwoli zapomnieć o zobowiązaniach zawodowych.

Horoskop dzienny - Strzelec

Celne oko może przydać się dziś samotnym Strzelcom. Jest bowiem szansa, że spotkają na swojej drodze interesującą osobą, z którą będą mogły wejść w trwałą relację. Wszystko jednak zależy od twojej czujności i otwartości na nowe znajomości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Choć to dopiero początek miesiąca to u ciebie kataklizm goni kataklizm. Dziś przytrafi ci się niespodziewana awaria, która zdezorganizuje twoje plany na niemal cały dzień. Dopiero wieczorem będziesz mieć chwilę wytchnienia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Pod żadnym pozorem nie podejmuj dziś decyzji związanych z pieniędzmi. Nie jest to odpowiedni czas na duże inwestycje - mogą się one nie zwrócić, a jedyne co odnotujesz to spektakularną stratę. Skup się raczej na inwestowaniu w siebie - edukacja jest zawsze dobrym sposobem na ulokowanie oszczędności.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby

Choćbyś nie wiem jak przed tym uciekał, dopadnie cię uczucie zniechęcenia. Poddasz mu się wyjątkowo łatwo i chętnie do czasu, gdy nie spotkasz się z osobą, która wyrwie cię z marazmu. Pozwól jej przejąć inicjatywę - odrobina rozrywki ci nie zaszkodzi. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Paulina Krupińska chwali się nowym uśmiechem. "Wreszcie założyłam aparat"