Horoskop dzienny - 2 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 marca. Co jest Ci pisane 2 marca? Jakie niespodzianki szykują dla Ciebie gwiazdy? Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź horoskop na dziś.

Horoskop dzienny - Baran

Wtorek to będzie dokładnie Twój dzień. Uda ci się wreszcie złapać wiatr w żagle i doprowadzić do końca zadanie, które już dawno powinno być za tobą. Wykorzystaj dobrą passę i zdecyduj się na coś szalonego, co od dawna chodzi ci po głowie.

Horoskop dzienny - Byk

Dziś czeka cię spotkanie z szefem. To jaki obrót przybierze, zależy wyłącznie od ciebie. Jeśli dobrze pokierujesz rozmową, możesz liczyć na podwyżkę, a w przyszłości na upragniony awans. Sukces powinieneś świętować wieczorem z najbliższymi.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Energiczny Bliźniak będzie mieć dziś kłopoty z koncentracją. Postaraj się maksymalnie ograniczyć docierające do ciebie zewsząd bodźce. Wycisz się i postaraj wsłuchać w swój wewnętrzny głos. To pozwoli ci wrócić na właściwe tory.

Talizman na szczęście - który wybrać?Talizman na szczęście - który wybrać? Wyjaśniamy znaczenie popularnych symboli

Horoskop dzienny - Rak

Choć nie lubisz prosić o pomoc, czasem jest to nieuniknione. Znajdziesz się dziś w sytuacji, która będzie wymagała interwencji ze strony osób trzecich. Nie wstydź się wyciągnąć rękę po pomoc - dzięki temu łatwiej wyjdziesz z opresji.

Horoskop dzienny - Lew

Dziś będziesz czuć się jak ranny Lew. Cios zadany przez bliską ci osobę będzie bardzo bolesny, ale dasz sobie radę. Uzyskasz pewność, że na niektórych osobach nie można polegać. To pokaże ci, komu tak naprawdę na tobie zależy.

Horoskop dzienny - Panna

Trudno ci osiągnąć kompromis ze współpracownikami? Niestety musisz to zrobić. Inaczej możesz stać się kozłem ofiarnym w przypadku jakiegokolwiek niepowodzenia projektu. Lepiej przemilczeć pewne kwestie i nie ponosić konsekwencji za niekompetencje innych.

Horoskop dzienny - Waga

Dziś dopadnie cię prawdziwa chandra. Nie będziesz mieć ochoty na nic, ale twoje poczucie obowiązku wygra z samopoczuciem. Po wywiązaniu się ze swoich zobowiązań będziesz jednak mógł sobie pozwolić na odrobinę nieróbstwa.

Horoskop dzienny - Skorpion

Taka jest kolej rzeczy, że po złych chwilach przychodzą te lepsze. Tak będzie dziś w twoich relacjach z partnerem. Po czasie napięć i sporów wreszcie zaczniecie nadawać na tych samych falach. Może to nawet doprowadzić do podjęcia ważnych życiowych decyzji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nawet kiedy się nie martwisz o najbliższych, stale są oni w twoich myślach. Ta pozytywna cecha czasem odbiera ci jednak skrzydła, gdyż przedkładasz dobro innych ponad swoje. Dziś postaw na siebie! Zrealizuj swoje od dawna skrywane marzenie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Problemy finansowe to twoja specjalność. Już dawno nie czułeś satysfakcji, a nawet względnego bezpieczeństwa ekonomicznego. Jednak dziś na twojej drodze może pojawić się szansa na poprawę twoje sytuacji zawodowej, a co za tym idzie także ekonomicznej.

Horoskop dzienny - Wodnik 

Twoja artystyczna dusza odezwie się wraz z nastaniem wiosny. Pogodne dni skłonią cię do rozpoczęcia działań w kierunku poszerzenia swoich kwalifikacji. Od dawna o tym marzyłeś, ale zawsze brakowało ci czasu i chęci. Teraz nastał odpowiedni moment.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Ryby

Twój partner stanowi dla ciebie ważny autorytet, ale także duże obciążenie. Zbyt mocno liczysz się z jego zdaniem, pomijając swoje pragnienia. Pamiętaj, że czas ucieka, a ty powinieneś spożytkowywać go na realizację własnych marzeń i pasji, bez względu na to co myślą o tym inni.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Cleo popłakała się w "The Voice Kids"